Γερμανία berlin 2016

Μηνύματα
14
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ρέικιαβικ και Τόκιο!!!!!!
είχα σκοπό να γράψω μια ταξιδιωτική ιστορία για το ταξίδι μου στο Βερολίνο...τελικά μου ήταν δύσκολο να το κάνω...ήταν τόσα πολλά τα πράγματα,που έκανα εκεί και δεν ήξερα πως να τα αποτυπώσω γραπτώς...τελικά έφτιαξα ένα βιντεακι με μερικές στιγμές απο το ταξίδι μου...όχι τουριστικό...όποιος έχει πάει θα καταλάβει αρκετά μέρη,όποιος δεν εχει πάει δεν θα βοηθηθεί ιδιαίτερα:p

αλλά εντάξει έχει τη πλάκα του...ελπίζω να σας αρέσει...

 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
πολυ ωραιο το βιντεακι! μπορεις να μας πεις και πως το εκανες; προσπαθω και γω εδω και καιρο (ενταξει - δεν προσπαθω και πολυ να πω την αληθεια.... ) αλλα ολα τα π[ρογραμματα που ξεκιναω να χρησιμοποιησω ειναι "βαρια " και αργουν να φορτωσουν τα βιντεακια....
 
Μηνύματα
14
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ρέικιαβικ και Τόκιο!!!!!!
ευχαριστω:)

ενταξει γενικα δεν εκανα και εγω κατι το τρομερο...ουσιαστικα πηρα οτι βιντεο ειχα τραβηξει...εκανα κατι σαν μονταζ,λιγο επεξεργασια,ενωσα τις σκηνες,εβαλα και μουσικουλα απο πανω....αυτα...με imovie το κανα...οχι καποιο φοβερο προγραμμα,που ομως υπαρχει μονο σε macbook κτλπ...

*το καλυτερο προγραμμα για να φτιαχνεις βιντεο ειναι το Premiere Pro,που ειναι ομως λιγο δυσκολο στη χρηση του...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom