Black Friday 2020

MarSim

Member
Μηνύματα
163
Likes
142
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Νεα Υόρκη,Περού
Κατάθλιψη έχω να πω εγώ.
Πολλοί οι πειρασμοί με όλες αυτές τις προσφορές σήμερα.Πολλά τα προκλητικά email :suicide:,αλλά όσο να 'ναι είναι μεγάλο το ρίσκο.Όπως είναι αποδεδειγμένο,τα πράγματα είναι εντελώς απρόβλεπτα και για μένα τουλάχιστον είναι πολύ ψυχοφθόρες οι ακυρώσεις και οι διαδικασίες για επιστροφές χρημάτων (και άν).
Άν βρω κι εγώ καμία πτήση με 5 ευρώ από Volotea ή Ryanair καλώς,αλλιώς του χρόνου...Τι να κάνουμε;
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Ωραία προσφορά,η περσινή είχε εκτός περιόδους 25ης Μαρτίου,Πάσχα και σχεδόν όλο το καλοκαίρι.Απο την άλλη Μέσα Μάη για Τελ Αβίβ που κοίταξα είναι πιο ακριβό σε σχέση πριν 2 εβδομάδες.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ωραία προσφορά,η περσινή είχε εκτός περιόδους 25ης Μαρτίου,Πάσχα και σχεδόν όλο το καλοκαίρι.Απο την άλλη Μέσα Μάη για Τελ Αβίβ που κοίταξα είναι πιο ακριβό σε σχέση πριν 2 εβδομάδες.
Ελάχιστες ημερομηνιες που κοιταξα Μαδριτη/Βαλένθια-Αθήνα, επίσης ήταν πολύ τσιμπημένες για -60%. Απλά το πόσταρα, προσωπικά μεχρι Οκτώβρη του 2021 θα έχω μηδέν χρόνο για ταξίδια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Ελάχιστες ημερομηνιες που κοιταξα Μαδριτη/Βαλένθια-Αθήνα, επίσης ήταν πολύ τσιμπημένες για -60%. Απλά το πόσταρα, προσωπικά μεχρι Οκτώβρη του 2021 θα έχω μηδέν χρόνο για ταξίδια.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ντρεπομαι να πω ποσο χρεωνει το Θεσσαλονικη Αθηνα με εκπτωση.
Καλο ψοφο, εθνικε αερομεταφορεα.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom