Black Friday 2022 τι περιμένουμε.

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
512
Likes
853
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Η συχνότητα και το ύψος των προσφορών και κατά επέκταση και της BF είναι αντιστρόφως ανάλογη με την ζήτηση που υπάρχει.
Αν επομένως λόγω της ιδιαίτεροτητας και αυξημένης ζήτησης που θα έχουμε φέτος λόγω κλειστής αγοράς τα προηγούμενα χρόνια....κάθε φέτος και χειρότερα λέω εγώ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Η συχνότητα και το ύψος των προσφορών και κατά επέκταση και της BF είναι αντιστρόφως ανάλογη με την ζήτηση που υπάρχει.
Αν επομένως λόγω της ιδιαίτεροτητας και αυξημένης ζήτησης που θα έχουμε φέτος λόγω κλειστής αγοράς τα προηγούμενα χρόνια....κάθε φέτος και χειρότερα λέω εγώ!
Με κλειστη αγορα ειχαμε τρελαθει στα ψωνια on line, αφου δεν ειχαμε που αλλου να φαμε τα λεφτα. Αναποδα ειναι φετος.
15% ακριβοτερο το κοστος τροφιμων, 14% πανω το κοστος μεταφορων, 11% το κοστος ενοικιων κλπ κλπ.
Λιγοι περιμενουν τη Black Friday.
 
Last edited:
D

Delmem38110

Guest
είχα σκοπό να διαθέσω ένα σεβαστό ποσό φέτος (εν γνώση μου ήξερα ότι θα πληρώσω κάτι παραπάνω στον κωτσο) για δώρα των γιορτών στα ανίψια μου που τελικά θα τα κάνω στο εξωτερικό.
κρίμα.
ελπίζω να μην απογοητεύσει και η αιγαίου.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Κλήρωση;;;; :shock::shock::shock:

Εντάξει, λίγη υπομονή, σε κλήρωση μπαίνεις για αγορές μόνο ως 20.11.2022. Μετά μπορεί να βάλει πολλαπλασιασμό πόντων...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom