Black Friday 2022 τι περιμένουμε.

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ας με βοηθησει καποιος κ ας ειμαι οφ τοπικ...αν κλεισω φλεξ ή κομφορτ φλεξ με ετζιαν κ θελω αργοτερα να ακυρωσω η ιδια την πτηση μου,εχω δικαιωμα σε επιστροφη χρηματων και οχι credit??
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.751
Ηδη εκλεισα 2 ξενοδοχεια με προσφορα Black Friday απο τη Booking. Εχει μαυρη ενδειξη για οσα εβγαλαν προσφορα.
Το ενα στη τρισκαταρατη Ολλανδια, ολοκληρο διαμερισμα στο κεντρο της Χαγης με 83 το δικλινο που εχω φτυσει αιμα για να βγει η Ολλανδια.
 

nick07

Member
Μηνύματα
290
Likes
523
ημερα 1η γραφει ,τωρα τι εννοει...
Ειναι 4ημερο festival προσφορων. Οπότε καθε μερα αναμενεται κατι καινουριο. Τωρα τι μπορει να εχει μετα απο τη σημερινή προσφορα, αγνωστο... Φανταζομαι θα μπορουσε να ειναι προσφορα σε μιλια, 1+1 εισιτηρια, προσφορα σε travel packages ή προσφορά σε aegean pass κλπ κλπ
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.695
Likes
11.091
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Φέτος στην black friday χαλβάδιαζα είδη σπιτιού και pet shops (μα ξέρετε πού έχουν φτάσει οι γατοτροφές με τις ανατιμήσεις; 😛 ). Παρ' όλα αυτά δεν άντεξα, ομολογώ ότι ήταν πολύ δελεαστικά κάποια deals της aegean και τσίμπησα το κατιτίς μου για προορισμό που ήθελα καιρό. 😃
 

pepakos

Member
Μηνύματα
158
Likes
404
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή 🇦🇷
198€ πηγαινελα Καϊρο για την περίοδο του Πασχα πως σας φαινεται σαν τιμη?
280€ το είχε χθες - προ black friday - η Aegean.
Έχει και καλύτερες τιμές εκτός εκείνης της περιόδου αλλά κοιτάζω το Πάσχα λόγω αδειών.
 

iAkis

Member
Μηνύματα
127
Likes
275
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Για το Πάσχα εισιτήριο με Aegean Αθήνα προς Πορτογαλία και επιστροφή είχε 387 ευρώ με βαλίτσα και σήμερα το τσίμπησα με 285.
 

Nikoletta!

Member
Μηνύματα
46
Likes
107
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Ας με βοηθησει καποιος κ ας ειμαι οφ τοπικ...αν κλεισω φλεξ ή κομφορτ φλεξ με ετζιαν κ θελω αργοτερα να ακυρωσω η ιδια την πτηση μου,εχω δικαιωμα σε επιστροφη χρηματων και οχι credit??
Κι εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος! Είναι πολύ δελεαστικές οι τιμές και θέλω να κλείσω. Λόγω δουλειάς πάντα κλείνουμε τελευταία στιγμή δυστυχώς! 🥲
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Κι εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος! Είναι πολύ δελεαστικές οι τιμές και θέλω να κλείσω. Λόγω δουλειάς πάντα κλείνουμε τελευταία στιγμή δυστυχώς! 🥲
Στους όρους περιγράφει τι και πως. Πατάς εκεί δίπλα στο μικρό θαυμαστικό και σου γράφει.
 

nick07

Member
Μηνύματα
290
Likes
523
Κι εγώ θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος! Είναι πολύ δελεαστικές οι τιμές και θέλω να κλείσω. Λόγω δουλειάς πάντα κλείνουμε τελευταία στιγμή δυστυχώς! 🥲
Μπορεις να ακυρωσεις και επιστρεφεται το ποσό μείον 45 ευρω που ειναι η χρεωση της ακυρωσης. Και για τις 2 κατηγοριες. Εκτος απο περιπτωση no-show σε flex οποτε δεν επιστρεφεται η αξια του ναυλου (θα πρεπει να ακυρωσεις εκ των προτερων).
Εναλλακτικα μπορεις να αλλαξεις σε αλλη ημερομηνια πληρωνοντας τη διαφορα του ναυλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.526
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom