Γενικά Blu Express: Δρομολόγιο Ρώμη - Κάρπαθος

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Νέο δρομολόγιο βάζει στο πρόγραμμα της η blu express απο τον Ιούλιο του 2012 απο το Fiumicino της Ρώμης με το αεροδρόμιο της Καρπάθου.

Το δρομολόγιο θα είναι 2 φορές την εβδομάδα και η τιμή με μια πρόχειρη αναζήτηση που έκανα στο site της αεροπορικής γύρω στα 250?.

Θα μου πείτε τι σας νοιάζει, καλύτερα να το έβαζα σε κανένα Ιταλικό φόρουμ... :roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
:bleh::bleh:Τι μας νοιαζει εμας?

Ελα ενταξει σε βλεπω ξανα με βαλιτσα στο χερι..δε σε αφηνουν να αγιασεις καημενουλικο μου!
Παντως 250 δεν ειναι και πολυ φθηνα ..ξερω γω ..τι λες εσυ?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Να σου πώ, για κάποιον που θέλει απο Κάρπαθο να πάει Ιταλία και συγκεκριμένα Ρώμη, είναι καλά, γιατί μόνο το Κάρπαθο-Αθήνα-επιστροφή είναι 202?!!!!!! Για κάποιον όμως που θέλει να πάει πχ Μιλάνο ή Πίζα, βολεύει μέσω Ρόδου με Ryanair που βγαίνει πιο οικονομικά...

Τώρα για τους Ιταλούς, μάλλον θα βολεύει, για να έβαλαν την πτήση...τι να πώ κι εγώ!!! Βέβαια, μη φανταστείς high season έχει μπεί, Ιούλιο-Αύγουστο, ε χαίρω πολύ!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
για Malpensa, Bergamo, Verona, Bologna που έχετε πτησεις τα έχεις ψάξει?
Αυτές οι πτήσεις που λές είναι με ''κανονικά'' δρομολόγια ή τσάρτερ; Γιατί πτήσεις τσάρτερ έχουμε πολλές (Φιλανδία-Ολλανδία κλπ), αλλά είναι μπελάς να κλήσεις και να το οργανώσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυτές οι πτήσεις που λές είναι με ''κανονικά'' δρομολόγια ή τσάρτερ; Γιατί πτήσεις τσάρτερ έχουμε πολλές (Φιλανδία-Ολλανδία κλπ), αλλά είναι μπελάς να κλήσεις και να το οργανώσεις.
δεν ξέρω..έχω μόνο ένα πίνακα με όλες τις πτησεις από/προς Ιταλία. υποθέτω τσάρτερ σε τακτικές ημερομηνίες. δεν το έψαξα καθόλου. αυτά τα αεροδρομια συνδέονται με το νησί, ψάξτο τι κ πώς. αξίζει τον κόπο πάντως κι από γραφείο δικό σας να ρωτήσεις μήπως και βρεις κάτι που να αξίζει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.135
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom