Bonus app

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
50% επιπλέον Bonus πόντους, για κάθε αγορά που πραγματοποιείς από 6.4.2023 έως και 18.4.2023, σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, με όλες τις κάρτες Bonus της Alpha Bank, αποκλειστικά για κατόχους του Bonus app.
Εάν δεν είσαι κάτοχος Bonus app, κατέβασέ το και κέρδισε 5.000 welcome Bonus πόντους!
Η προσφορά ισχύει για την πρώτη φορά που θα κατεβάσεις το Bonus app από 6.4.2023 έως και 18.4.2023.

Ζήσε το Πάσχα με Bonus app!

Και να μην ξεχνάμε τους επιπλέον πόντους με χρήση πρόσκλησης-referral. My referral code 00B87
https://bonusapp.page.link/LHjGRGhVUgZuRnjn8
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Καλημέρα! Ξέρετε πόσες εργάσιμες χρειάζεται για να εμφανιστούν οι πόντοι μιας αγοράς; Πρώτη φορά έχω κάρτα της άλφα.
Αναλογα. Μπορει μια, μπορει τρεις.
Αν κατεβασετε την εφσρμογη Alpha bonus (με κωδικο συστασης 00BAK θα παρουμε ποντους και οι δυο), θα μπορειτε να παρακολουθειτε τη ροη πιο καλα.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Αναλογα. Μπορει μια, μπορει τρεις.
Αν κατεβασετε την εφσρμογη Alpha bonus (με κωδικο συστασης 00BAK θα παρουμε ποντους και οι δυο), θα μπορειτε να παρακολουθειτε τη ροη πιο καλα.
Που θα βάλω αυτόν τον κωδικό; Γιατί προς το παρόν μου λέει μόνο να συνδέσω την κάρτα ή να συνδέσω το ebanking. Είναι σε επόμενο στάδιο;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Που θα βάλω αυτόν τον κωδικό; Γιατί προς το παρόν μου λέει μόνο να συνδέσω την κάρτα ή να συνδέσω το ebanking. Είναι σε επόμενο στάδιο;
Ναι θα εμφανιστει μετα, αν θυμαμαι καλα. Ρωταει αν εχετε κωδικο συστασης..
Να ξεκαθαρισουμε μονο οτι οι 2000 ποντοι που θα λαβετε δεν γινονται μιλια, αλλα θα τους φατε σε αλλον συνεργατη ως ποντους.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ναι θα εμφανιστει μετα, αν θυμαμαι καλα. Ρωταει αν εχετε κωδικο συστασης..
Να ξεκαθαρισουμε μονο οτι οι 2000 ποντοι που θα λαβετε δεν γινονται μιλια, αλλα θα τους φατε σε αλλον συνεργατη ως ποντους.
Ευχαριστώ πολύ, θα το κάνω από το σπίτι με ησυχία και θα σας πω.
 

kooky

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους. Καινούρια κι εγώ εδώ. @paefstra Λογικά έχεις λάβει κι από εμένα 1000 πόντους.
Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστούμε για τις γνώσεις (που εμείς δεν έχουμε και ελπίζουμε να αποκτήσουμε). :rolleyes:
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Καλησπέρα σε όλους. Καινούρια κι εγώ εδώ. @paefstra Λογικά έχεις λάβει κι από εμένα 1000 πόντους.
Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστούμε για τις γνώσεις (που εμείς δεν έχουμε και ελπίζουμε να αποκτήσουμε). :rolleyes:
Ευχαριστω!
Δεν ειναι δα και πυρηνικη φυσικη, θα τις αποκτησετε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom