Bonus app

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αλλά η ποντο-ενδεια με εχει κανει να διατελώ εν συγχύσει.
Συνιστω σταυρανθες λαχανικο κ δη μπροκολο απο τον αβ που θα βελτιωσει την λειτουργια του εγκεφαλου σου κ το λογαριασμο των ποντων σου. χ10 για τις γιορτές.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.079
Συνιστω σταυρανθες λαχανικο κ δη μπροκολο απο τον αβ που θα βελτιωσει την λειτουργια του εγκεφαλου σου κ το λογαριασμο των ποντων σου. χ10 για τις γιορτές.
χαχαχα! τέλειο! Τό θέμα εἶναι ὅτι τέλεψα τὶς ἀγορές μου γιὰ τὸ ΣΚ· δὲν πάω τώρα πουθενά!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Σωστός ο τάβερ. Καίτοι έχω πάρει 0 ποντάκια μέχρι στιγμής (και θα πάω νά πνιξω οσονούπω τον καημό μου εις την ρετσίνα) νομιζω οτι εχει δικιο. Δεν με λέτε... Ο οιοσδηποτε μπορει να κατεβάσει το απλικέησον τούτο και να τσιμπήσει τούς πόντοι; Αλλά πρέπει προφανώς να εχει ενεργοποιημένη την υπηρεσία miles and bonus εεε;
Συγγνώμη που ρωτω ευκόλως εννοούμενα, αλλά η ποντο-ενδεια με εχει κανει να διατελώ εν συγχύσει.
Οποιοσδήποτε έχει κάρτα bonus της alpha bank. Η υπηρεσία miles & bonus δεν παίζει ρόλο σε αυτή την ενέργεια.
Παρεμπιπτόντως, ευχαριστώ πολύ αυτόν/αυτή που χρησιμοποίησε τη σύστασή μου.
 
Last edited:

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Μετά κόπων και βασάνων κατέβασα ΚΑΙ εγώ την εφαρμογή,χρησιμοποιώντας τον κωδικό του duty_free μάλλον..και ο δικός μου κωδικός είναι........00CNJ
 
Last edited:

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Παιδιά την κατέβασα κι εγώ αλλά ήταν πολύ νωρίς το πρωί και δεν είχα κάποιο διαθέσιμο κωδικό να βάλω. Τωρα που μπήκα δεν βρίσκω πού να τον βάλω. Ξέρετε αν γίνεται εκ των υστέρων ή έκανα βλακεία;

ΥΓ: ο δικός μου κωδικός είναι 00DFK για όποιον έχει ευχαρίστηση!;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
grazie κι απο μενα στον αγνωστο χρηστη του κωδικου μου...χρωσταω ενα εσπρεσσο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom