Bonus app

Elenakam

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
  • Like
Reactions: ThK

xanthi3

Member
Μηνύματα
72
Likes
89
Καλησπέρα και από εμένα! Όποιος θα ήθελε ο δικός μου κωδικός είναι:
01QDJ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Καλά ταξίδια σε όλους!
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Έχει δοκιμάσει κανείς να απεγκαταστήσει την εφαρμογή και να την ξαναεγκαταστήσει; Παίρνει ξανά τους πόντους ο ίδιος ή/και αυτός που δηλώνει ότι τον σύστησε;
 

Elenakam

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Έχει δοκιμάσει κανείς να απεγκαταστήσει την εφαρμογή και να την ξαναεγκαταστήσει; Παίρνει ξανά τους πόντους ο ίδιος ή/και αυτός που δηλώνει ότι τον σύστησε;
Έκανα την εγκατάσταση σε νέα συσκευή με τα ίδια στοιχεία.προφανως και δε γίνεται κάτι και ούτε σου δίνεται η δυνατότητα να βάλεις κάποιον κωδικό συστασης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Όποιος δει τα ποντακια ας μας το πει να μην τρέχει άδικα το σαλακι.... 🙄
@psilos3 μην ξεχασεις μολις παρεις την καρτα να κατεβασεις την εφαρμογη bonus στο κινητο περνωντας των υπερτελειο κωδικο 00BAK (στα αγγλικα) να τσιμπησουμε απο 1000 bonus και οι δυο ακοπα. Και οποιος αλλος θελει, μη ντρεπεστε, εχω ακομη περιθωριο για δυο προσκλησεις :D. Νομιζω οτι μπορει να τρεχει ακομη το προγραμμα.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
.
@psilos3 μην ξεχασεις μολις παρεις την καρτα να κατεβασεις την εφαρμογη bonus στο κινητο περνωντας των υπερτελειο κωδικο 00BAK (στα αγγλικα) να τσιμπησουμε απο 1000 bonus και οι δυο ακοπα. Και οποιος αλλος θελει, μη ντρεπεστε, εχω ακομη περιθωριο για δυο προσκλησεις :D. Νομιζω οτι μπορει να τρεχει ακομη το προγραμμα.
Πού βλέπεις ότι υπάρχει όριο στις προσκλήσεις και πόσες σου μένουν; Το πρόγραμμα πάντως τρέχει (ο δικός μου κωδικός σύστασης 00BFB για όποιο νέο χρήστη εγκαταστήσει την εφαρμογή BONUS, στην περίπτωση που εξαντληθούν της σκληρής ανταγωνίστριας της παρασιτικής χρήσης της κάρτας paefstra :p).
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Πού βλέπεις ότι υπάρχει όριο στις προσκλήσεις και πόσες σου μένουν; Το πρόγραμμα πάντως τρέχει (ο δικός μου κωδικός σύστασης 00BFB για όποιο νέο χρήστη εγκαταστήσει την εφαρμογή BONUS, στην περίπτωση που εξαντληθούν της σκληρής ανταγωνίστριας της παρασιτικής χρήσης της κάρτας paefstra :p).
Θυμαμαι οτι ειχαμε οριο 10 και εχω διαθεσει επιτυχως 8 :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom