British Airways προσφορές για Αμερική!!

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Τυχαία μπήκα για να δώ προσφορές για Αγγλία και έπεσα πάνω στη προσφορά.


ai50.tinypic.com_2i7tybm.jpg


Δειτε και πείτε μου αν είναι κάτι καλό ή οχι...απλά είπα να το ποστάρω και να δείτε αν είναι καλές οι προσφορές.

Flights, Hotels and Holidays with British Airways - BA.com
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Είναι η πιο καλή προσφορά αυτή την στιγμή όπως είπα και σε άλλο post. Για 18 απριλίου (για 2 άτομα) με virgin atlantic/BA από heathrow με 676,50 ευρώ (και olympic me 374,64 ευρώ η αθήνα-λονδίνο)....Σύνολο 1051,14.

Πιο φθηνά δεν έχω βρει...και ψάχνω συνεχώς γιατί θέλω να τελειώνω (και 1050 ευρώ δεν είναι καθόλου άσχημα βέβαια).

Αυτά
Καλό βράδυ
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
όταν έλεγα για 374 εννοούσα για πήγαινε-έλα για 2 άτομα. Βγαίνει περίπου 187 πήγαινε-έλα το άτομο.

Σκέφτομαι να κλείσω εάν δεν βρω κάτι καλύτερο μέχρι το τέλος της προσφοράς. Θα δούμε
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Καλημέρα και χρόνια πολλά,
τελικά η BA/virgin atlantic έχει αυτή την στιγμή την χαμηλότερη τιμή με olympic για λονδινο και aegean για Λονδίνο-αθήνα

Για το Αθήνα-λονδίνο η χαμηλότερη τιμή που υπάρχει είναι στο edreams.com με 322.50 για 2 άτομα πήγαινε-'ελα (σε άλλα site η τιμή πηγαίνει στα 370+)

Αυτά
Καλημέρα
 

John-Rebus

Member
Μηνύματα
50
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσυβηρικός
Καλημέρα και χρόνια πολλά,
τελικά η BA/virgin atlantic έχει αυτή την στιγμή την χαμηλότερη τιμή με olympic για λονδινο και aegean για Λονδίνο-αθήνα

Για το Αθήνα-λονδίνο η χαμηλότερη τιμή που υπάρχει είναι στο edreams.com με 322.50 για 2 άτομα πήγαινε-'ελα (σε άλλα site η τιμή πηγαίνει στα 370+)

Αυτά
Καλημέρα
Στο Edreams πόσο σε χρεώνουν επιπλέον για service fees αν γραφτείς για να αγοράσεις ένα εισιτήριο?
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Στο Edreams πόσο σε χρεώνουν επιπλέον για service fees αν γραφτείς για να αγοράσεις ένα εισιτήριο?
Πολύ σωστή παρατήρηση και συγνώμη που δεν το είχα προσέξει. Έβαλα δοκιμαστικά και μου έβγαλε σύνολο (για 2 άτομα) 358.59. Βέβαια 20 ευρώ δεν είναι μεγάλη διαφορά ειδικά εάν δεν έχει κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο site (τουλάχιστον εμένα κανένας γνωστός μου δεν έχει χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο).

Ίσως πρέπει να προσανατολιστώ σε πιο γνωστά/ασφαλή (ειδικά για τόσο, τελικά, μικρή διαφορά)

Ευχαριστώ
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Πλέον για κρατήσεις μόνο από 22 Μαίου και μετά (και από british airways και από virgin atlantic)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom