Ισπανία camino de santiago

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
το παραπανω που βρηκα ειναι με την Vueling....θα δω και για Μπιλμπαο...ΤΗΑΝΧ
Πάντως με την Vueling όσες φορές το 'χω ψάξει (από Αθήνα πάντα) δεν έχω πετύχει και καμιά σούπερ τιμή. Να σκεφτείς πως η Λουφτχάνσα για πέρσυ το Πάσχα που πήγαμε Β. Ισπανία μας έδινε καλύτερες τιμές από την εν λόγω (ο θεός να την κάνει :bleh:) λόου κοστ.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
εγω βρηκα σχετικα καλη τιμη...θα το ψαξω και αλλο ομως....
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
τελικα εκλεισα για Μπιλμπαο....Οι ωρες ειναι καλες σχετικα.
Βεβαια η πτηση ειναι συνδυασμος Germanwings-Brussels Airlines και παει Στουτγγαρδη-Βρυξελλες-Μπιλμπαο...τελος παντων....λιγο ακριβα το βρηκα 180 / ατομο περιπου αλλα να παει στα κομματια....

Εχω τωρα 2 αποριες για οποιον ξερει:
1. υπαρχει καποια προταση για καποιο ξενοδοχειο κοντα στο αεροδρομιο του Μπιλμπαο???? Αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι να ειναι κοντα και να εχει ευκολη συγκοινωνια...μονο το Holiday Inn βρηκα....
2. Γενικα τι παιζει απο Β.Ισπανια απο αποψη ασφαλειας? Οκ θα κανω την διαδρομη Πυρηναια ως Santiago..ξερω πανω κατω τα επικινδυνα σημεια απο αποψη καιρου, σε δρομους κλπ...
Εχω διαβασει παρα πολλα φορουμ γερμανικα, αγγλικα, απο ΗΠΑ κλπ και γενικα παιζει αρκετα το να σου κλεψουν κινητα, λεφτα, ρουχα κλπ στα καταφυγια που μενεις τα βραδια. Αυτο το περιμενα. Ειναι αυτονοητο....Η πχ να σταματησεις να φας και να αφησεις το κινητο πανω στο τραπεζι...δεν θα το βρεις κατα πασα πιθανοτητα.
Αλλα εγω μιλαω για κατι πιο οργανωμενο... Υπαρχει γενικα στην Ισπανια και συγκεκριμενα στις περιοχες αυτες αυξημενη εγκληματικοτητα?

ΥΓ ξερω βλεπω πολυ τηλεοραση αλλα.....
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
πω πω....τι ΟΧΙ ηταν αυτο..ΤΗΑΝΧ παντως....αντε να δουμε τι θα βγει
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom