Cari miei amici buona sera tutti !!!!!!

MARCO

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ
Με μεγάλη χαρά εντόπισα [εντελώς τυχαία ] το travelstories και πράγματι ενθουσιάστηκα από της πληροφορίες που βρήκα σε αυτό το site, και αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος αυτής της μεγάλης παρέας που λατρεύει τα ταξίδια! Είναι η πρώτη φορά που γίνομαι μέλος σε κάποιο forum, και πιστεύω ότι η ανταλλαγές απόψεων μεταξύ μας ,θα οδηγήσει στην ανεύρεση μεγάλου όγκου πληροφοριών, όπου θα μας φανούν χρήσιμες σε κάποια από τα επόμενα ταξίδια μας! Όσο αφορά την ‘‘Ιταλία μας’’ είναι για μένα ‘‘una grande passione’’- ‘‘ένα μεγάλο πάθος’’ και πραγματικά έχω αρκετό υλικό να σας παρουσιάσω μελλοντικά, αλλά και συνάμα να αντλήσω από εσάς, για τα επόμενα ταξιδιωτικά μου σχέδια! Arrivederci e ci vediamo presto!!!:)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Όσο αφορά την ‘‘Ιταλία μας’’ είναι για μένα ‘‘unagrandepassione’’- ‘‘ένα μεγάλο πάθος’’ και πραγματικά έχω αρκετό υλικό να σας παρουσιάσω μελλοντικά, αλλά και συνάμα να αντλήσω από εσάς, για τα επόμενα ταξιδιωτικά μου σχέδια! Arrivederci e ci vediamo presto!!!:)
Είναι, όντως, μεγάλο πάθος η Ιταλία.
Περιμένουμε να ακούσουμε όσες περισσότερες πληροφορίες μπορείς να μας μεταφέρεις.
Benvenuto...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Benvenuto κι από μένα και περιμένουμε ινφο στα υπάρχοντα τοπικ ή σε νέα δικά σου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom