Ryanair Check in ανηλικου με ryan

Tifki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
interrail-eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Παράδεισος
Καλησπέρα!! Έχω μία απορία σχετικά με check-in ανηλίκου...Η Ryanair δεν με αφήνει να κάνω check-in για ηλικίες κάτω των 16...και λεει να επικοινωνήσω τηλεφωνικά με το κέντρο.. Ξέρεις κανένας τίποτα παραπάνω από αυτό..Την δευτέρα πετάμε για Αθήνα με την αδερφή μου και είναι επείγων..

Ευχαριστώ πολύ...
 

Chrisanna

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα, μολις εγινα μελος και θελω να ρωτησω το εξης: εκλεισα εισητηρια με ryan απο Αθηνα για Θεσ/νικη και απο Θεσ/νικη για Ντυσσελντορφ.Μετα απο μερες προσθεσα και την κορη μου που ειναι ανηλικη(τα εισητηρια τα εκλεισα σαν ενηλικη ομως).Μετα απο live chat με την ryan και αφου πληρωσα 67 ευρω να συσχετισουν τις 2 κρατήσεις μου εστειλαν e mail με την επιβεβαιωση της κρατησης οπου γραφουν το δικο μου ονομα και 2 αριθμημενες θεσεις.Και ρωταω τωρα το δικο μου check in θα το κανω online και του παιδιου μου στο αεροδρομιο; και ειναι οκ που δεν αναφερεται το ονομα του παιδιου στο email επιβεβαιωσης που μου εστειλαν;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπερα, μολις εγινα μελος και θελω να ρωτησω το εξης: εκλεισα εισητηρια με ryan απο Αθηνα για Θεσ/νικη και απο Θεσ/νικη για Ντυσσελντορφ.Μετα απο μερες προσθεσα και την κορη μου που ειναι ανηλικη(τα εισητηρια τα εκλεισα σαν ενηλικη ομως).Μετα απο live chat με την ryan και αφου πληρωσα 67 ευρω να συσχετισουν τις 2 κρατήσεις μου εστειλαν e mail με την επιβεβαιωση της κρατησης οπου γραφουν το δικο μου ονομα και 2 αριθμημενες θεσεις.Και ρωταω τωρα το δικο μου check in θα το κανω online και του παιδιου μου στο αεροδρομιο; και ειναι οκ που δεν αναφερεται το ονομα του παιδιου στο email επιβεβαιωσης που μου εστειλαν;
Καλησπέρα. Διάβασε αυτό το μήνυμα και τη συζήτηση που ακολουθεί: https://www.travelstories.gr/community/threads/Ερωτήσεις-για-ryanair-v-2.49380/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom