ciao!!!

xrisa21

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα κι από μένα!!
Πριν κάποιο διάστημα βρέθηκα τυχαία στο συγκεκριμένο forum και...κόλλησα!! Πολύ απλά, γιατί το site είναι από μόνο του ένα υπέροχο ταξίδι.. Διαβάζοντας τις ταξιδιωτικές ιστορίες και κοιτάζοντας τις φωτογραφίες, αισθάνομαι να ταξιδεύω μαζί σας στα διάφορα μέρη του κόσμου..
Όπως και εσείς, έτσι κι εγώ μοιράζομαι την ίδια αγάπη, επιθυμία, ανάγκη (όπως θέλετε πείτε το) για ταξίδια, αν και δεν έχω επισκεφθεί ακόμα σχεδόν κανένα από τα μέρη που θα ήθελα..
Εύχομαι σε όλους υγεία και... μοναδικά, αξέχαστα ταξίδια!!!:)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.513
Likes
8.063
Ciao και σε σένα! Σου εύχομαι σύντομα να πραγματοποιήσεις τα ταξίδια των ονείρων σου! Μέχρι τότε το Travelstories νομίζω είναι ένας καλός τρόπος να μεταφερθείς νοερά σε πολλά πολλά μέρη!
Καλωσόρισες! :)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλωσήρθες στην παρέα μας. Όταν βρεις χρόνο θα χαρούμε να μας γράψεις κάποια ιστορία από τα ταξίδια σου.
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
Καλωσόρισες στην παρέα μας.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες xrisa.
Ολοι εδω μεσα εχουμε μερη που θελουμε να παμε και δεν τα εχουμε καταφερει ακομα , αλλα ειναι απλα θεμα χρονου! Ποια μερη θελεις να επισκεφτεις?
 

xrisa21

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!! Καλώς σας βρήκα!!!
varioAthens.. Σ'ευχαριστώ πολύ..Όντως το travelstories είναι ο καλύτερος τρόπος για ένα γρήγορο και άκρως απολαυστικό ταξίδι ανά τον κόσμο!! Καλή ανάρρωση!
dik-7... Θα μου άρεσε να μοιραστώ τις εικόνες και εμπειρίες που έχω από τα μέρη που έχω επισκεφθεί, αλλά νομίζω ότι υστερώ σε συγγραφικό ταλέντο και έτσι δεν ξέρω αν θα το επιχειρήσω..:D
tai... Καλώς σε βρήκα!
go2dbeach... Αν πω ότι θα ήθελα να γύρισω κάθε γωνιά αυτού του πλανήτη, θα ήταν υπερβολή? ;) Η αλήθεια είναι πως ονειρεμένος προορισμός είναι η Κεντρική και Νότια Αμερική.. Έχω την τύχη να συναναστρέφομαι με Λατινοαμερικάνους και έτσι έχω αγαπήσει την κουλτούρα τους, τη μουσική τους, τους χορούς τους, την κουζίνα τους, τη λογοτεχνία τους... Θα μου άρεσε, λοιπόν, πολύ να τα βιώσω όλα αυτά και από κοντά.. Διάβασα και τις ταξιδιωτικές σου ιστορίες από Μεξικό,Μπελίζ και Άγιο Δομήνικο και απλά...μαγεύτηκα...
 
Last edited by a moderator:

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
η ζωη ειναι ενα συνεχες ταξιδι.νεοι κοσμοι,νεες εμπειριες.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!! Καλώς σας βρήκα!!!
dik-7... Θα μου άρεσε να μοιραστώ τις εικόνες και εμπειρίες που έχω από τα μέρη που έχω επισκεφθεί, αλλά νομίζω ότι υστερώ σε συγγραφικό ταλέντο και έτσι δεν ξέρω αν θα το επιχειρήσω..:D
Μα δε ψάχνουμε για συγγραφείς, αλλά για ανθρώπους που έχουν ανίατη ασθένεια με τα ταξίδια και θέλουν να μοιράζονται τις εμπειρίες τους με οιοδήποτε τρόπο.:D Σε κάθε περίπτωση και πάλι καλωσόρισες και Καλά και Πολλά Ταξίδια. :airplane:
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η αλήθεια είναι πως ονειρεμένος προορισμός είναι η Κεντρική και Νότια Αμερική..
Εχεις ηδη αγαπησει την περιοχη λοιπον..μολις πας θα αρρωστησεις :lol: Ειμαστε πολλοι οι ανιατοι λατινολατρες εδω μεσα! Εχουμε και δικο μας γκρουπ στο οποιο εισαι ευπροσδεκτη οποτε το θελησεις.
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τις ιστοριες μου ,ευχομαι συντομα να τα ζησεις ολα απο κοντα :).
 

xrisa21

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
kemcap...Συμφωνώ, η ζωή προσφέρει συνεχείς "ταξιδιωτικές" στιγμές.. Σε ταξιδεύει μέσα από μουσικές, γεύσεις, μυρωδιές, ακούσματα, εικόνες, ανθρώπους...
dik-7... χιχι..Έχεις δίκιο..Αξίζει, λοιπόν, να το προσπαθήσω...
go2dbeach... Όπως το είπες..Λατινομανία, λατινολατρεία και όλα τα συναφή.. :D
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom