Γενικά Condor

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
καλησπερα
Θα ήθελα πληροφορίες για την αεροπορική εταιρία condor. Έχει ταξιδέψει κανείς με την συγκεκριμένη εταιρία για να μου πει την γνώμη του?
 

natasa_X

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα,

έχω κι εγω μια απορία για την condor. Θέλω να κλεισω μια πτηση για εκουαδορ απο φρακφουρτη αλλα ειναι πολυ περίπλοκο το site σχετικά με τις αποσκευές. Ξέρει κάποιος να μου πει ακριβώς το μέγεθος των αποσκευών που δικαιούμε με μία οικονομικη πτήση.
 

xkyralidis

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Γκισε τράπεζας
Ταξίδι-Όνειρο
Σπιτσβέργη
Kαλησπέρα. Δεν έχω ταξιδέψει με τη συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά γενικότερα διατηρώ επιφυλάξεις (χωρίς να είμαι δογματικός) για την ασφάλεια που παρέχουν οι εταιρείες low - cost.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπέρα,

έχω κι εγω μια απορία για την condor. Θέλω να κλεισω μια πτηση για εκουαδορ απο φρακφουρτη αλλα ειναι πολυ περίπλοκο το site σχετικά με τις αποσκευές. Ξέρει κάποιος να μου πει ακριβώς το μέγεθος των αποσκευών που δικαιούμε με μία οικονομικη πτήση.
Condor - Flight Info | Baggage | Hand Baggage / Free Baggage
Απο αυτα που καταλαβα,χεραποσκευη 6 κιλα,55 Χ 40 Χ 20
και βαλιτσα,που παραδιδεις 20 κιλα και με διαστασεις,που αν τις προσθεσεις,δεν ξεπερνανε τα 202 εκατοστα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Kαλησπέρα. Δεν έχω ταξιδέψει με τη συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά γενικότερα διατηρώ επιφυλάξεις (χωρίς να είμαι δογματικός) για την ασφάλεια που παρέχουν οι εταιρείες low - cost.
η γερμανική αυτή εταιρεια εχει 60 χρονια ιστοριας και δεν ειναι low cost.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχω κάνει κι εγώ πρόσφατα υπερατλαντικό μαζί τους. Κανένα απολύτως πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom