Μαρόκο Couscous στο Marrakech...

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Απο δω το παει απο εκει το φερνει ο Traveller ολο σε αισθησιασμο το φερνει το θεμα! Κατι σε βαρβατιλα, ποδαριλα και τα σχετικα δεν εχει;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κατι σε βαρβατιλα, ποδαριλα και τα σχετικα δεν εχει;
στην επόμενη ιστορία που θα γράψει για το Παρίσι...
καλό Trav. αργησε να τελειωσει αλλά ικανοποιήθηκε πλήρως το αδηφάγο κοινό σου..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Απο δω το παει απο εκει το φερνει ο Traveller ολο σε αισθησιασμο το φερνει το θεμα! Κατι σε βαρβατιλα, ποδαριλα και τα σχετικα δεν εχει;

ερση κανε υπομονη ...θα έχει σε αυτο που ζητας μετα την ξόφλοεκδρομή στο Βόλο :haha::haha:
με τις ξόφλες ολες μαζεμένες :bleh::bleh::bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
στην επόμενη ιστορία που θα γράψει για το Παρίσι...
Το Παρισι ειναι τοσο ερωτικο απο μονο του, που η εκκριση διαφορων σωματικων υγρων ειναι απλως αναμενομενη.
Το ζητουμενο απο τον Traveller ειναι οι διαφορες εκκρισεις να μην προερχονται λογω του αισθησιακου χαρακτηρα του θεματος, αλλα απο αλλες αιτιες: πχ ποδοσφαιρικο γηπεδο στη Βραζιλια, ιστοριες απο τον στρατο στην Κω (χωρις τουριστριες στο παιχνιδι, παρακαλω).
Τελικα μπορει να γραψει κατι που να μην εμπεριεχει τορνευτα γυναικεια οπισθια; Οχι οτι ειμαι σεμνοτυφη, αλλα δεν μου κανει και τοσο κλικ το θεμα. :haha:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Τελικα μπορει να γραψει κατι που να μην εμπεριεχει τορνευτα γυναικεια οπισθια; Οχι οτι ειμαι σεμνοτυφη, αλλα δεν μου κανει και τοσο κλικ το θεμα. :haha:

Α μπα δεν νομίζω.

Αλλωστε τοχουμε ξαναπεί: Μόνον ο James Bond συναγωνίζεται τον Traveller σε κατακτήσεις ανά τον κόσμο.

Ο μόνος τρόπος να ξεχάσει τα θηλυκά θα ήταν ενδεχομένως ένα τραπέζι στρωμένο με εκλεκτά εδέσματα.. βάλε και μια Βιβλία Χώρα και είσαι μέσα...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Α μπα δεν νομίζω.

Αλλωστε τοχουμε ξαναπεί: Μόνον ο James Bond συναγωνίζεται τον Traveller σε κατακτήσεις ανά τον κόσμο.

Ο μόνος τρόπος να ξεχάσει τα θηλυκά θα ήταν ενδεχομένως ένα τραπέζι στρωμένο με εκλεκτά εδέσματα.. βάλε και μια Βιβλία Χώρα και είσαι μέσα...

εσυ ξερεις κάτι??? που ολοι οι άλλοι δεν το ξερουν ???:cool::cool:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Α μπα δεν νομίζω.

Αλλωστε τοχουμε ξαναπεί: Μόνον ο James Bond συναγωνίζεται τον Traveller σε κατακτήσεις ανά τον κόσμο.

Ο μόνος τρόπος να ξεχάσει τα θηλυκά θα ήταν ενδεχομένως ένα τραπέζι στρωμένο με εκλεκτά εδέσματα.. βάλε και μια Βιβλία Χώρα και είσαι μέσα...
Ασε καλυτερα... Θα εχουμε διαφορα του στυλ: "ο ερωτας ξεκιναει απο το στομαχι"... σε 9 1/2 εβδομαδες παλι το βλεπω να καταληγει το θεμα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.794
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom