Creepy travelstories.

ludovica

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.743
Δυστυχώς παιδιά εμένα όλα τα παράξενα μου έχουν συμβεί στον τόπο διαμονής μου, ακόμα και μια κατά λάθος αστρική προβολή έγινε στο δωματιακι μου, ούτε καν στον καναπέ του σαλονιού.
Εσάς σας έχει τύχει τίποτα περίεργο στα ταξίδια σας; Είδατε κάποιο φάντασμα, συναντήσατε κανέναν σαμάνο που σας είπε όλο το παρελθόν και το μέλλον σας;
Εμπειρίες φίλων δέκτες. Μη σκέφτεστε το κύρος σας αλλά ότι η Ludovica ψοφαει για τέτοια!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Mια φορά ήμουν στο ίδιο αεροσκάφος με το Μητσοτάκη το συγχωρεμένο.
Ούτε η Μαρίκα δεν το τολμούσε αυτό. Πως το έκανες ρε φίλε... Εγώ θα κατέβαινα τρέχοντας.
 

Tonia L.

Member
Μηνύματα
293
Likes
2.977
Mια φορά ήμουν στο ίδιο αεροσκάφος με το Μητσοτάκη το συγχωρεμένο.
Κι εσύ; Είχαμε βρεθεί πολλοί σε αυτή τη θέση!
Νομίζω ότι τότε ξεκίνησε η φοβία μου με τα αεροπλάνα! Ήταν μια φριχτή πτήση.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Mια φορά ήμουν στο ίδιο αεροσκάφος με το Μητσοτάκη το συγχωρεμένο.
Τουλάχιστον το travelstories είναι ακόμα εν λειτουργία, παρόλο που έγινε τέτοιο πόστ.
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Έχω έναν πολύ καλό φίλο ,που ο Μητσοτάκης μπροστά του είναι γουρλης..
Έχουν γίνει πολλά περίεργα με τον φίλο αυτό που όσο και αν τα αντιμετωπίσουμε με λογική,συμπεραινω πώς δεν γίνεται να είναι όλα συμπτώσεις..🙈
Θα σας πω ελάχιστα από τα περιστατικά..
Αρχικά σε όσες πτήσεις και αν έχουμε συνταξιδεψει, δεν μας έχουν σερβίρει ποτέ λόγω απρόβλεπτων αναταράξεων😅
Όταν επιστρέφαμε από Μπαλί,παρόλο που δεν ήταν μαζί,μόλις φτάσαμε Αθήνα μας πήρε τηλ και μας ευχήθηκε καλο ταξίδι για τη Ρόδο. Στην Ρόδο δεν φτασαμε...αφού το αεροπλάνο δεν κατάφερε να προσγειωθει.Μετά από 3 άκαρπες προσπάθειες προσγειωσης-παιδια να κλαίνε,γυναίκες να φωνάζουν βοήθεια,γιαγιάδες να προσεύχονται δυνατά σ'οποιον Άγιο υπάρχει-ο πιλότος αποφάσισε πως έπρεπε να γυρίσουμε πίσω στην Αθήνα. Να σημειώσω ότι η επόμενη πτήση προσγειώθηκε κανονικότατα.🙈
Καλοκαίρι 2017 σε ταξιδακι στην Κω για έναν γάμο. Κατά την απογευματινή βόλτα λέει ο φίλος στον αρχιτέκτονα της παρέας.
"Κοίτα αυτόν τον μιναρέ. Τι κατασκευές έκαναν τότε και έχουν μείνει άθικτες τόσα χρόνια..."
Δύο μέρες μετά γίνεται μεγάλος σεισμός... Ο μιναρές καταρρευσε...🥺
Δεν ξέρω αν είναι όλα θέμα τύχης,συμπτώσεων ή απλής λογικής, πάντως στην παρέα υπάρχει εδώ και χρόνια το κοινό-φανερο μυστικό ότι ο φίλος μας είναι γκαντεμοσαυρα..Το αποδέχεται και γελάει μαζί με μας!🙈😅
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Είμαι υπερβολικά ορθολογίστρια για να γράψω σε αυτό το τόπικ, αλλά

ακόμα και μια κατά λάθος αστρική προβολή έγινε στο δωματιακι μου, ούτε καν στον καναπέ του σαλονιού.
Θες να το αναπτύξεις λίγο παραπάνω;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Εχω ταξιδεψει με τον ΓΑΠ. Το creepy ηταν οτι ενω τα αλκοολουχα ηταν δωρεαν και η συνοδεια του πρεπει να ηπιαν απο 3 ουισκι ο καθενας το ενα μετα το αλλο κι εγιναν ντιρλα, αυτος επινε tomato juice.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom