Delta.com ΦΘΗΝΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Δεν ξερω αν ειναι προσφορα ή οχι, αλλα εβαλα 10-18 Μαρτιου για Νεα υορκη και μου εβγαλε 690 ευρω πηγαινε-ελα 2 ατομα στην οικονoμικη θεση :D Αν θελετε κλειστε. Εγω εκλεισα ξενοδοχειο και οταν βρω τα χρηματα θα το κλεισω και αυτο .
 

justperfect

Member
Μηνύματα
34
Likes
0
Δεν ξερω αν ειναι προσφορα ή οχι, αλλα εβαλα 10-18 Μαρτιου για Νεα υορκη και μου εβγαλε 690 ευρω πηγαινε-ελα 2 ατομα στην οικονoμικη θεση :D Αν θελετε κλειστε. Εγω εκλεισα ξενοδοχειο και οταν βρω τα χρηματα θα το κλεισω και αυτο .
Ξενοδοχείο αν επιτρέπεται τι έκλεισες!!!Μολις το ειδα κ εμεινα με το στομα ανοιχτο...:shock:
 

Carmen

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ακόμα το ψάχνουμε!
Ταξίδι-Όνειρο
Θέλω να πάω παντού!
Ήμασταν έτοιμοι να κλείσουμε για Νέα Υόρκη τον Μάρτιο με την προσφορά της lufthansa:). Την επόμενη μέρα εμφανίστηκε και η προσφορά της Alitalia:D (λίγο πιο οικονομική). Τώρα στην ίδια τιμή και η Delta:clap:! Εχω διαβάσει θετικά και αρνητικά και για τις τρεις. Μου φαίνεται λοιπόν πως μέχρι να αποφασίσω με ποια εταιρεία θα ταξιδέψουμε τα εισητήρια των προσφορων θα έχουν εξαντληθεί.:(
 

telson71

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΣΑΒΩΝΑ
Οντως ειναι προσφορα!!!Και μην ξεχναμε οτι μιλαμε για ΑΠ'ΕΥΘΕΙΑΣ πτηση,χωρις ταλαιπωρια,θελω πολυ να το κλεισω κι εγω,αλλα δυστυχως το πιο φθηνο-καλο-ξενοδοχειο,ειναι στα 100ε τη βραδια!!!Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη!!!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
το ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ που εκλεισα μπορεις να ακυρωσεις μεχρι μια μερα πριν. ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ να αλλαξεις ημερομηνιες(εφοσον υπαρχουν ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ) ή χανεις 129 δολλαρια σε περιπτωση που δεν πας. 855 ευρω με φορους 8 μερες, σχεδον ΔΙΠΛΑ στο empire buildingBooking.com: Herald Square Hotel, Νέα Υόρκη, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής - 1046 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Τα χρηματα λογικα θα βρεθουν , αν οχι. Δεν πειραζει θα παω πιο ακριβα ή δεν θα παω.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Για ποιόν Μάρτιο μιλάτε ρε παιδιά; Σε 9 μήνες;
Και η προσφορά δεν είναι να τρελαθείς κιόλας... Πήγα με Δέλτα με 500 ευρώ, Νοέμβριο βέβαια..
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Αντωνη. 690 ευρω ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ. ΔΗΛ. 345 ΤΟ ΑΤΟΜΟ.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Για ποιόν Μάρτιο μιλάτε ρε παιδιά; Σε 9 μήνες;
Και η προσφορά δεν είναι να τρελαθείς κιόλας... Πήγα με Δέλτα με 500 ευρώ, Νοέμβριο βέβαια..
Τι λές τώρα;;; Και κάθεστε ακόμα;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:
εμμ, εγω εκλεισα, και δεν ειχα σκοπο να παω ταξιδι του χρονου αλλα ηθελα παντα νεα υορκη και εκλεισαα. χαχα
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
amaths4u.info_photos_new_20york_687_84__20eurw.PNG


Μια ερωτηση . οταν φτανεις 15:35 εννοει ωρα Νεας Υορκης ή Ελλαδος;
Δεχονται προπληρωμενες καρτες;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σοβαρά τώρα πρέπει να το σκεφτώ σήμερα!!!! Απίστευτη τιμή νομίζω!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom