Dolce Vita στην Κέρκυρα

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Bahari μου οφείλω να το παραδεχτώ! Τους καταπράσινους, μικρούς, βοτσαλωτούς κολπίσκους δεν τους αλλάζω με τίποτα! Για όποιον πάει πάντως Κέρκυρα η Κερασιά είναι must!
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Παιδια τι να λεμε....απλα θεικο νησι!!!!!Ειναι η ηρεμια μου,η γαληνη,η λατρεια μου!!:clap:Εχω βαλει καποιους γνωστους να μου βρουν κανενα φθηνουλι οικοπεδακι,θα τρελαθω αν δεν παρω κατι σ αυτο τον τοπο!!Συμφωνω για Κερασια & καλαμι,αλλα αν πετυχεις το Μπαρμπατι χωρις πολυ κοσμο,δεν θελεις τιποτα αλλο,& βεβαια δροσερη μπυριτσα στο piendra......:haha:
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Παιδια τι να λεμε....απλα θεικο νησι!!!!!Ειναι η ηρεμια μου,η γαληνη,η λατρεια μου!!:clap:Εχω βαλει καποιους γνωστους να μου βρουν κανενα φθηνουλι οικοπεδακι,θα τρελαθω αν δεν παρω κατι σ αυτο τον τοπο!!Συμφωνω για Κερασια & καλαμι,αλλα αν πετυχεις το Μπαρμπατι χωρις πολυ κοσμο,δεν θελεις τιποτα αλλο,& βεβαια δροσερη μπυριτσα στο piendra......:haha:
H Kέρκυρα είναι πανέμορφο νησί με ποιοτικές επιλογές! Παζάρεψε οικοπεδάκι! Εγώ άνετα θα έμενα μόνιμα στο μαγικό αυτό μέρος!:rolleyes:
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Μακαααααρι να μπορουσα να ζησω εκει......ονειρο ζωης!!!!!Θα το ψαξω για το οικοπεδο,εχω φαει μεγαλο κολλημα,θα ειναι μια απ τις μεγαλυτερες χαρες μου!!:clap: Κερκυρα,σας λεω,μ ακουτεεεεεεε.....Κερκυρα!!!!!:)
 

traveller123

Member
Μηνύματα
6
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Αμερική
Χτές γύρισα από την Κέρκυρα. Δεν είναι τυχαίο που την αποκαλούν αρχόντισσα των επτανησων. Ακολούθησα πολλές από τις συμβουλές του φορουμ. Εκτός από την υπέροχη πόλη και τις παραλίες, όσοι πάνε αξίζει να επισκεφτούν το χωρίο Ανω Περίθεια. Βρίσκεται στην Ανατολική μερια του νησιού, κοντά στο χωρίο Κασσιόπη. Στα Ανω περίθεια έχουν εγκαταλειφθεί. Στην ουσία βλέπεις ένα εγκατελειμένο χωρίο και κάποιο από αυτά τα σπίτι είναι ταβέρνες. Μια στάση εκεί θα σας μείνει αξέχαστη. Πολύ καλή εμπειρία είναι η κρουαζιέρα στους Άγιους Σαράντα και στους Παξούς-Αντίπαξους. Μόνο και μόνο για το κολύμπι στα μαγευτικά νερά των Αντιπαξων πρέπει να πάτε.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Στην Άνω Περίθεια έχει και συμπαθητικά ταβερνάκια! Ό,τι πρέπει για Κυριακή μεσημεράκι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.612
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom