Αλβανία Durrës (Durrësi) φτηνή τροφή για σκέψη.

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.931
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Αφού δεν βγαίνουν τα κουκιά για Τυφλίδα ένεκα ωραρίων της αγαπημένης (για την Αιγαίου λέω, μην μπερδευτεί κάνεις) ο προσανατολισμός άλλαξε, στο μυαλό μου όμως τριβελιζει η λέξη ρημάδι.... Ακούω ή μάλλον διαβάζω γνώμες και εμπειρίες σας......
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έχεις ξαναπάει Αλβανία κι αν ναι πού;
Από το Δυρράχιο έχω περάσει κάμποσες φορές με λεωφορείο και δε μου έκανε καμία αίσθηση. Ρημάδι σε καμία περίπτωση, είναι γεμάτο νεόδμητες πολυκατοικίες. Αλλά χωρίς αισθητική.
Η Αλβανία έχει άπειρες πολύ πιο ενδιαφέρουσες πόλεις.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.931
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Όχι, δεν έχουμε ξαναπάει, κοιτάζω κάτι φθηνό για διατήρηση status σε Αιγαίου και Accor.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Όχι, δεν έχουμε ξαναπάει, κοιτάζω κάτι φθηνό για διατήρηση status σε Αιγαίου και Accor.
Μείνετε απλά Τίρανα τότε που έχουν και πράγματα να δεις και μέρη να περάσεις καλά!
Θέλετε να διανυκτερεύσετε Δυρράχιο επειδή μόνο εκεί έχει ξενοδοχείο αυτής της αλυσίδας;
Είναι πάντως πολύ κοντά στα Τίρανα, μπορείτε να πάτε απλά για να κοιμηθείτε και να κάνετε μια βόλτα.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Εμεις προσφατα περασαμε καποιες ωρες στο Durres. Εχει μια μεγαλη σε μηκος παραλια με πεζοδρομο χωρις επαφη με αυτοκινητα, με καφετεριες κ εστιατορια, οπου ενδεικνυται για περατζαδα. Κατα τ'αλλα, οπως τα λεει η Βανα, πυκνη δομηση κατα μηκος της παραλιας με αρχιτεκτονικη μιας παλιακης αισθητικης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom