Eνα ταξιδι δωρο καθε μερα το Νοεμβριο!

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
Λοιποοοον! Το Intrepid Travel - small group tours - Asia Africa Europe Americas Antarctica για ολο το Νοεμβριο δινει καθε μερα ενα απο τα μεγευτικα ταξιδια του δωρο και αν δεν κερδισεις εχεις 20% εκπτωση. Η συμμετοχη ειναι πολυ ευκολη και γρηγορη σχετικα με απλα βηματα. Περισσοτερα στο ιδιο το site. ;)

Εγω παντως πηρα μερος 2 φορες και δεν κερδισα... :( Ευχομαι να εχετε καλυτερη τυχη!χαχα

Τα ταξιδια που προσφερονται ειναι απιαστα ετσι, πολυ περιπετειες! Γυρος στη Σαχαρα με καμηλες, στην Ανταρκτικη με τους πιγκουινους, αγροτικη ζωη στην Καμποτζη κλπ
 

NATASA 09

Member
Μηνύματα
129
Likes
70
Ταξίδι-Όνειρο
Λαος Καμποτζη Βιετναμ
Δοκίμασα και εγώ την τύχη μου. Αν κερδίσω και η συμμετοχή είναι για δύο αντί ευχαριστιών θα σε πάρω μαζί μου.:D
 

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
χεχεχε :D!! Fingers crossed τοτε! Βλεπω οτι η Καμποτζη που την εχει κ εκει ειναι ονειρο και για σενα.:)

Aλλες 10 μερες εμειναν οποτε λεω να παιρνω μερος καθε μερα. Κ η τυχη μαζι μας!Μαλλον εκει που λεει να γραψεις 25 λεξεις πρεπει να εισαι πολυ πρωτοτυπος. Αν και δεν ξερω αν αυτο ειναι το κριτηριο επιλογης του τυχερου.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Οσες φορες βαζεις,τοσες φορες εχεις δικαιωμα για το 20 % ή το δικαιουσαι μονο μια φορα;3 φορες εχω βαλει for argentina but nothing until now :/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom