EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Καλά, με δουλεύετε; Άλλη δουλειά δεν θα κάνω, βαλίτσες θα χαρίζω; (ο μόνος λόγος που τις χάρισα ήταν ότι ήταν αδύνατο να συνεννοηθούμε για τις διαστάσεις της βαλίτσας στη low cost. Νομίζω ότι με καταλαβαίνετε...:D)
 

elvi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα παιδια!Εχω ενα μεγαλο προβλημα εκλεισα εισηρητια με το easyjet με καποια προσφορα αλλα δεν εβαλα τικ στις αποσκευες και απο τι εμαθα τωρα δικαιουμε μονο την χειραποσκευη .Ξερει κανεις πως μπορω να το κανω ωστε να μην πληρωσω τεραστιο ποσο για μια βαλιτσα????Ευχαριστωωωω!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Το ερώτημα έχει απαντηθεί αρκετές φορές... πριν ανοίξει ένα θέμα καλό θα είναι να ρίχνουμε πρώτα μια ματιά στα υπάρχοντα.
Δες εδώ:
Αεροπορικές Εταιρείες - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια

και πιο συγκεκριμένα:
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...%F2-%E1%F0%EF%F3%EA%E5%F5%E5%F2-easy-jet.html
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...-%E5%F1%FE%F4%E7%F3%E7-%E3%E9%E1-easyjet.html
 

Simel_a

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
εχω κλεισει εισητηρια εδω κ 1 μιση μηνα μπορω να τα ακυρωσω κ πως;;η τι αλλο γινεται;
 

mayflower

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καινουρια στα ταξιδια!!!ειμαστε 2 ατομα κ θελουμε να παμε εδιμβουργο απλη μεταβαση..κλεινοντας τα εισητηρια πρεπει να αγορασουμε κ μια αποσκευη ο καθενα των 20 κιλων.1) φτανουν τα 20 κιλα για τον καθενα ? 2) την χειραποσκευη την πληρωνουμε ?
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
2)τη χειραποσκευή ΔΕΝ τη πληρώνεις.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
καινουρια στα ταξιδια!!!ειμαστε 2 ατομα κ θελουμε να παμε εδιμβουργο απλη μεταβαση..κλεινοντας τα εισητηρια πρεπει να αγορασουμε κ μια αποσκευη ο καθενα των 20 κιλων.1) φτανουν τα 20 κιλα για τον καθενα ? 2) την χειραποσκευη την πληρωνουμε ?
...και προσεξε τις διαστασεις(της χειραποσκευης)γιατι ειναι πολυ συγκεκριμενες...
 

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Μια ερώτηση κι από μένα!Χαζή κατά πάσα πιθανότητα!
Εάν η χειραποσκευή ξεφεύγει σε κάποια διάσταση (βγαίνει μάλλον 58cm με ροδάκια και λαβή) πρέπει να την πληρώσεις ως αποσκευή απαραίτητα ή μπορεις να την αδειάσεις και κακήν κακώς να πετάξεις τα πράγματα στην βαλίτσα ή από δω κι από κει κάπου?Πιθανολογώ ότι μπορείς να το κάνεις αυτό..δεν ξέρω..
Επίσης θα κλείσω τώρα εισιτήρια για Εδιμβούργο για τις 31 Μαρτίου (με 4 Απριλίου). Εσείς που είστε έμπειροι θεωρείτε ότι είναι νωρίς?Έχει καλή τιμή αλλά ανησυχώ μήπως υπάρξουν αλλαγές στην πτήση μέχρι τότε..
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Μια ερώτηση κι από μένα!Χαζή κατά πάσα πιθανότητα!
Εάν η χειραποσκευή ξεφεύγει σε κάποια διάσταση (βγαίνει μάλλον 58cm με ροδάκια και λαβή) πρέπει να την πληρώσεις ως αποσκευή απαραίτητα ή μπορεις να την αδειάσεις και κακήν κακώς να πετάξεις τα πράγματα στην βαλίτσα ή από δω κι από κει κάπου?Πιθανολογώ ότι μπορείς να το κάνεις αυτό..δεν ξέρω..
Επίσης θα κλείσω τώρα εισιτήρια για Εδιμβούργο για τις 31 Μαρτίου (με 4 Απριλίου). Εσείς που είστε έμπειροι θεωρείτε ότι είναι νωρίς?Έχει καλή τιμή αλλά ανησυχώ μήπως υπάρξουν αλλαγές στην πτήση μέχρι τότε..
την αδειαζεις και τα βαζεις στις τσεπες ή τα φορας. Η αλιως μπορεις να πατησεις τη βαλιτσα μεχρι να χωρεσει στο κουτι
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.503
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom