EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

p@n

Member
Μηνύματα
65
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Μπορει να αλλαξουν οι αεροσυνοδοι...
Φλεγματικό τω όντι!

Όπως και να χει ευχαριστώ για την βοήθεια!Τα έκλεισα από τώρα και ο θεός βοηθός μέχρι τότε...για την easyjet, για την Ελλάδα, για εμάς..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.738
Likes
15.100
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αμήν....:haha::haha:
 

hary53

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
ερωτησουλα

να κανω κι εγω μια ερωτησουλα? θελω να πεταξω με easy jet αρχες μαρτιου σε ενα 4μηνο απο τωρα δηλαδη. Μπορω να κλεισω απο τωρα μονο τα αεροπορικα και να προσθεσω τις αποσκευες σε λιγες μερες? Δεν εχουμε αποφασισει ακομα ποσες θα παρουμε :xmas_confused:
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
να κανω κι εγω μια ερωτησουλα? θελω να πεταξω με easy jet αρχες μαρτιου σε ενα 4μηνο απο τωρα δηλαδη. Μπορω να κλεισω απο τωρα μονο τα αεροπορικα και να προσθεσω τις αποσκευες σε λιγες μερες? Δεν εχουμε αποφασισει ακομα ποσες θα παρουμε :xmas_confused:
Μπορείς να κάνεις την κράτηση με μια βαλίτσα αρχικά και αν αλλάξεις γνώμη, μπορείς να προσθέσεις περισσότερες αποσκευές αργότερα. Θα μπεις στο site της easyjet, θα βάλεις τον κωδικό της κράτησης και αν θυμάμαι καλά, κάπου έχει μια επιλογή για να προσθέσεις επιπλέον αποσκευές.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
39 ευρώ που χρεώνει η easyjet για βαλίτσα πολλά δεν είναι? Στο αεροδρόμιο δηλαδή πόσα χρεώνει αν δεν την έχεις δηλώσει ήδη την αποσκευή?
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πανω που ημουν ετοιμη να κανω τσεκ ιν ηλεκτρονικα μου ηρθε το παρακατω μειλ και μπερδευτηκα για το αν μπορω ή οχι,δεδμενου οτι πριν κανω τσεκ ιν σκοπευω να προσθεσω παραδοτεα αποσκευη....


Η online παράδοση αποσκευών και παραλαβή της κάρτας επιβίβασης διατίθεται για τις περισσότερες πτήσεις της easyJet ενώ, βάσει του νέου συστήματος επιβίβασης, όσοι επιβάτες προβούν σε αυτό θα μπορούν να επιβιβαστούν στο αεροπλάνο στην ομάδα A. Μπορείτε να παραδώσετε τις αποσκευές σας και να παραλάβετε την κάρτα επιβίβασής σας online οποιαδήποτε στιγμή από 30 ημέρες πριν από την πτήση σας έως και δύο ώρες πριν από την προγραμματισμένη αναχώρηση της πτήσης σας.
Ελέγξτε την κράτησή σας στην My easyJet.com για να δείτε εάν υπάρχει αυτή η δυνατότητα για την επόμενη πτήση σας. Μόλις παραδώσετε τις αποσκευές σας και παραλάβετε την κάρτα επιβίβασής σας online, εκτυπώστε τη δική σας κάρτα επιβίβασης και μεταβείτε απευθείας στην ασφάλεια αεροδρομίου κατά την άφιξή σας στο αεροδρόμιο.
Σημείωση: Η παράδοση αποσκευών και η παραλαβή της κάρτας επιβίβασης online διατίθεται μόνο για επιβάτες με χειραποσκευές. Εάν σκοπεύετε να ταξιδέψετε με παραδοτέες αποσκευές θα πρέπει να παραδώσετε τις αποσκευές σας και να παραλάβετε τις κάρτες επιβίβασής σας κανονικά στο αεροδρόμιο.

Απο οσα διαβασα στις προηογυμενες σελιδες ειχα συμπερανει οτι μπορουμε να κανουμε τσεκ ιν ηλεκτρονικα ακομα κι αν εχουμε παραδοτεες αποσκευες,εδω τωρα μου λενε οτι ΔΕΝ μπορω να κανω ηλεκτρονικα τσεκ ιν ή καταλαβα λαθος?

Ταξιδευω απο Θεσσαλονικη για Λονδινο....Μια βοηθεια Please............
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.738
Likes
15.100
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
προ μηνός που ταξίδεψε ο γιος μου για Λονδίνο και είχε και αποσκευή να παραδώσει,κάναμε τσεκ ιν απο το σπίτι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom