Ολλανδία Erasmus στην Ολλανδία

stefelp

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία - Μάλγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα!
Γεια σας!! Ειμαι και εγω ενα νεο μελος στην παρεα σας!
Αρχικα θελω να σας πω οτι με βοηθησατε παρα πολυ με τις πληροφοριες που δινετε οταν πηγα τον Γεναρη διακοπες Ρωμη! Ηταν ακριβως οπως την περιγραφατε!!! Τελια!
Θα ηθελα ομως μια μικρη βοηθεια εαν μπορειτε φυσικα..
Τον Σεμπτεμβρη θα παω erasmus Ολλανδια στο Eindoven. Θα παω μονη μου και αυτο με αγχωνει αρκετα μιας και δεν εχω ξαναπαει ποτε Ολλανδια! Εψαξα ηδη σε παλια θεματα αλα δεν βρηκα κατι... θα χαιρομουν πολυ εαν υπαρχει καποιος που εχει ηδη παει για να μ δωσει καποιες πληροφοριες! Ή αν ξερετε καποιο που σπουδαζει εκει, ή που θα παει τον Σεμπτεμβρη για να επικοινωνησω μαζι του!
Ελπιζω να μην εχω τοποθετησει το θεμα μου σε λαθος μερος!
Περιμενω τις απαντησεις σας!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και καλα ταξιδια.
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Γεια σας!! Ειμαι και εγω ενα νεο μελος στην παρεα σας!
Αρχικα θελω να σας πω οτι με βοηθησατε παρα πολυ με τις πληροφοριες που δινετε οταν πηγα τον Γεναρη διακοπες Ρωμη! Ηταν ακριβως οπως την περιγραφατε!!! Τελια!
Θα ηθελα ομως μια μικρη βοηθεια εαν μπορειτε φυσικα..
Τον Σεμπτεμβρη θα παω erasmus Ολλανδια στο Eindoven. Θα παω μονη μου και αυτο με αγχωνει αρκετα μιας και δεν εχω ξαναπαει ποτε Ολλανδια! Εψαξα ηδη σε παλια θεματα αλα δεν βρηκα κατι... θα χαιρομουν πολυ εαν υπαρχει καποιος που εχει ηδη παει για να μ δωσει καποιες πληροφοριες! Ή αν ξερετε καποιο που σπουδαζει εκει, ή που θα παει τον Σεμπτεμβρη για να επικοινωνησω μαζι του!
Ελπιζω να μην εχω τοποθετησει το θεμα μου σε λαθος μερος!
Περιμενω τις απαντησεις σας!!
Δές αυτό υπάρχουν κάποια μέλη που έχουν πάει για erasmus στην Ολλανδία..
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%ED%E9%EA%DC-%F0%E5%F1%DF-%F4%E1%EE%E9%E4%E9%FE%ED/12971-erasmus-%F4%EF-%EA%E1%EB%FD%F4%E5%F1%EF-%F4%E1%EE%DF%E4%E9-ever.html
 

stefelp

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία - Μάλγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα!
τα εχω διαβασει! ευχαριστω πολυ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom