Eurobasket 2011

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αναπολώ ήδη το Eurobasket του Βελιγραδίου που γινόταν σφαγή σε κάθε ματς...Ελπίζω να αποζημιωθούμε με τη πάροδο των αγώνων. Τι στο καλό; 500 θα μείνουν και στα ημιτελικά οι φίλαθλοι;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.470
Likes
14.482
Τα άλλα παιχνίδια,πέρα από τον όμιλο μας,που τα βλέπετε?Για δώστε τα φώτα σας.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
Εγώ από την μεριά μου δεν τα βλέπω έτσι τα πράγματα... η οργάνωση αν και οι Λιθουανοί μου είναι σαν λαός μάλλον αντιπαθείς, δεν είναι άσχημη... το λάθος είναι που οι ομάδες έγιναν 24... μοιραία λοιπόν τα παιχνίδια της πρώτης φάσης στερούνται ενδιαφέροντος... είναι κάτι παραπάνω από βέβαιο όμως ότι στην επόμενη φάση τα παιχνίδια και ενδιαφέρον θα αποκτήσουν και οι θεατές θα είναι περισσότεροι... όσον αφορά την προσέλευση δεν καταλαβαίνω γιατί βρίσκετε τα 700 άτομα που παρακολούθησαν τον αγώνα της Εθνικής μας λίγα... δηλαδή σε ένα αντίστοιχο παιχνίδι μεταξύ Λιθουανίας -Βοσνίας που θα γίνονταν στην Τρίπολη π.χ πιστεύετε ότι θα πήγαιναν περισσότεροι? Καλώς ή κακώς την στιγμή που οι όμιλοι είναι πολλοί και οι σοβαρές σε πληθυσμό Λιθουανικές πόλεις λίγες, κάποιοι αγώνες θα γίνουν και σε άγονη γραμμή...

Στα αγωνιστικά τώρα η Εθνική πολύ λίγα πράγματα... τα χέρια των πιτσιρικάδων έτρεμαν και οι παλιοί ήταν μέτριοι... και όλα αυτά απέναντι σε μια Βοσνία, που έχοντας χειρότερο παίκτη τον Τελέτοβιτς ήταν τραγική... ας ελπίσουμε πως το τρακ της πρεμιέρας θα φύγει και η συνέχεια θα είναι καλύτερη...
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.447
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Τα άλλα παιχνίδια,πέρα από τον όμιλο μας,που τα βλέπετε?Για δώστε τα φώτα σας.

εγώ τα βλέπω εδώ και έχει και ενδιαφέρον αν δεν έχεις δυνατότητα να τα δεις στην τηλεόραση επειδή τα δείξνει αναλυτικά από λεπτό στο λεπτό

EuroBasket 2011
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.199
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Με 31 Ευρώ συνδρομή τον μήνα τα βλέπεις όλα στο FΙΒΑ TV σύμφωνα με το παραπάνω σαιτ... Η ΕΡΤ δεν δείχνει σχεδόν τίποτα :(
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.470
Likes
14.482
εγώ τα βλέπω εδώ και έχει και ενδιαφέρον αν δεν έχεις δυνατότητα να τα δεις στην τηλεόραση επειδή τα δείξνει αναλυτικά από λεπτό στο λεπτό

EuroBasket 2011
ΟΚ αλλά για τηλεόραση ρωτούσα ή κάποιο link για το internet.

Μάλλον πρέπει να περιορισθούμε στον όμιλο της Εθνικής μόνον.Τουλάχιστον γιά τώρα.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
268
μπορεις να τα δεις και στο bet365 χωρισ συνδρομη, αρκει να εισαι μελος και να εχεις χρηματα μεσα στο λογαριασμο, ισως και σε αλλα παρομοια σαιτ
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.447
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Δεν ήξερα ότι δεν επιτρέπεται..απλά εδώ δεν θέλει συνδρομή το είδα κανονικά. sorry
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Αυτή τη στιγμή ξεκινούν ίσως τα πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια μέχρι στιγμής.
Η Τουρκία παίζει με τους οικοδεσπότες Λιθουανούς και η Γαλλία του Πάρκερ με τη Γερμανία του Νοβίτσκι.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.447
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
+1

μετά από αυτά τα ματς θα είναι αρκετά κατανοητό πως θα τελειώσει ο διαγωνισμός!

ενώ στη τηλεόραση μας ταυτόχρονα βλέπουμε παιχνίδι της εθνικής από χθές....
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Τέλος τα σημερινά παιχνίδια με νικητές τους οικοδεσπότες Λιθουανούς μετά από ένα κλειστό ματς όπου οποιαδήποτε ομάδα θα μπορούσε να είναι η νικήτρια. Εν τέλει μάλλον λόγω έπαιξε η έδρα καθώς και κάποιες κακές επιλογές των Τούρκων στις τελευταίες φάσεις.
Στο άλλο ματς είχαμε ένα one-man-show από τον Τόνι Πάρκερ με 32 πόντους και 6 ασίστ. Νικήτρια όπως είναι λογικό μετά από αυτό η Γαλλία όπου πάτησε γκάζι με την αρχή του δεύτερου ημιχρόνου και ποτέ δεν απειλήθηκε σοβαρά από μία Γερμανία που τα περίμενε όλα από τον Ντίρκ (20 πόντοι).

Υ.Γ.: Την Κυριακή ίσως να έχουμε ένα τύπου τελικό. Οι, για εμένα, δύο καλύτερες ομάδες του τουρνουά Λιθουανία και Ισπανία παίζουν για την πρώτη θέση του ομίλου τους. Must See
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.712
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom