Eurovision 2015

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πρωτη φορα ακουω καποια να ειναι φαλτσα και στο playback!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Έλα μην είσαι αυστηρή.Αν το ακούσεις πολλές φορές θα το συμπαθήσεις:D:D
Αν η Καλομοίρα βγήκε 3η αυτή εδώ με την ελληνική version σίγουρα θα έβγαινε 1η!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Τι εγινε παιδακια;...πως τα βλεπετε;....παντως τα εφε,που εχουν background,τα τραγουδια,ειναι πανεμορφα!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Εσθονια Σουηδια top, Κυπρος, Ελλαδα αξιοπρεπεστατες Αυστραλια συμπαθητικη, Μαυροβουνιο μια απ τα ιδια, Ισπανια τι φαση; Ρωσια και φυσικα grande amore
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η Ιταλία σούπερ:)! Το UK πάει για το φετεινό βραβείο κιτς :haha: Αναρωτιέμαι που θα δώσουμε το 12άρι φέτος..:bleh:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Βέλγιο είναι η φάση. Τα γατάκια οι ιταλοί βγήκαν με την αφροδίτη της μήλου στο φόντο.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Λίγο βαρετη φέτος τη βρήκα τη eurovision....ελάχιστα εως ανυπαρκτα τα ..."ξεσηκωτικά" τραγουδια...με εξαίρεση το Ισραήλ που εμενα μου άρεσε,τα αλλα λίγο τα βαρέθηκα....Η αγαπημένη γειτονα χώρα Ιταλία,παρουσιασε μακράν το καλύτερο τραγουδι...ειτε νικήσει ειτε οχι ,είναι αυτο που πιστευω οτι θα θυμαται ο κοσμος απο τη φετινή διοργάνωση.....Viva Italia!!!!

α και κάτι αλλο με απολυτο σεβασμο στο διαφορετικό....θελουμε τα κοινωνικά μηνυματα,αλλά μηπως εγιναν λιγο μοδα???ταπεινη μου γνωμη,αν είναι να το κάνεις για εντυπωσιασμό αστο καλύτερα...
 
Last edited:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Της Σουηδίας δε μου αρέσει, μόνο εφέ πουλάει.. Eλπίζω να μη κερδίσει, σε ένα μεσημεριανάδικο έβλεπα πως είναι κλεμμένη και η μελωδία και κάποιες ιδέες στα εφέ (δε θυμάμαι ποιο ήταν το άλλο τραγούδι αλλά έκανε μπαμ η κλεψιά).
Επιμένω για Βέλγιο, ο πιτσιρικάς είναι ταλεντάρα. Ρωσία επίσης καλό, Κύπρος όμορφο τραγούδι, Ελλάδα ωραία ερμηνεία, Ιταλία ιδιαίτερο αλλά κάπου δε μου κολλάει για eurovision..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398
Εκτός από το Βέλγιο καλή ήταν και η Γεωργία. όχι για τραγούδι αλλά για να την πάει υπαρχηγός στο castle black υπο τον john snow!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μια χαρά φωνη εχει η Κυπρια αλλά το τραγουδι ειναι "αχρωμο" , το εχω ακουσει 3-4 φορες εως τωρα αλλά αν αυριο το ακουσω στο ραδιοφωνο δεν θα το αναγνωρισω .
Η Ρωσια μου αρεσε γιατι εχει φορεμα υπερπαραγωγη χαχα οχι άλλο μαυρο , ελεος
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Ιταλια,Σουηδια,Ρωσια,πολυ καλοι,Αυστραλια και Γερμανια συμπαθητικοι....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι όμως δώσαμε το 12 στην Ιταλία!!Grande έκπληξη ε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.404
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom