Eurovision 2015

gp123

Member
Μηνύματα
75
Likes
9
Παντως αν ισχυε μονο το televoting οπως ισχυε μερικα χρονια πριν, τοτε τα αποτελεσματα θα ηταν εντελως διαφορετικα
1. ΙΤΑΛΙΑ 364 βαθμους (με 14 12αρια παρακαλω)
2.ΡΩΣΙΑ 284 βαθμους (με 6 12αρια)
3.ΣΟΥΗΔΙΑ 283 βαθμους (με 3 12αρια μονο...)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.787
Αν δεν υπήρχε το τραγούδι της Ιταλίας, θα έλεγα πως πιο χαμένος χρόνος από τη φετινή eurovision δεν υπήρχε.

Υπέροχη Ιταλία.Respect.
Εγω παλι οσο ακουω τα τραγουδια, τοσο εκτιμω τον φετινο διαγωνισμο...
Τελικα ηταν αρκετα τα καλα τραγουδια και ελειπαν τα τσιρκολικια προηγουμενων ετων!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Προσωπικά μου φάνηκε πολύ βαρετός ο διαγωνισμός φέτος. Απορούσα ποιος θα κερδίσει, μέχρι που άκουσα την Ιταλία. Όχι ότι δεν υπήρχαν καλούτσικα τραγούδια, συμπαθές ήταν και το δικό μας και άλλα. Όμως κανένα πλην της Ιταλίας δεν μου έκανε ιδιαίτερη διαφορά, δεν είχε κάτι που να το κάνει να διαφέρει και ξεχωρίζει ιδιαίτερα.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Αν και εδώ λέμε για eurovision 2015 δεν μπορώ να μη ποστάρω μια εξαιρετική συμμετοχή αυτή του 2008. Βέβαια είναι η Greek version αλλά αυτή είναι το αριστούργημα!
Secret Compination ή O κρυφός συνδυασμός από την απίστευτη performer μα πάνω απ'όλα ερμηνεύτρια Έλενα Βέντη!

Καλά που το βρήκες αυτό;o_O :shock: Δεν το είχα ξανακούσει,ξαναδεί.....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
πόσοι από τους προλαλησαντες έδωσαν την ελάχιστη προσοχή (δε χρειαζόταν αρκετή) στη μελωδία του refrain του κάτωθι? Για τον κουβά?
Σπυράκο μου μόνο αν είσαι ένα γουρουνοτέρας το εκτιμάς δεόντως….
Καλά το βιντεοκλιπ μου βάζει ιδέες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom