Fantasy Euroleague 2019-2020

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ πάντως σήμερα με την φοβερή εφαρμογή της Euroleague, έχασα τζάμπα 58 πόντους... Σωζω τον Larkin σαν αρχηγό... Και τον mirotic ως υπαρχηγο, και μου βαζει άλλους παίκτες της 8αδας ως αρχηγούς όταν ξεκίνησαν τα ματς.... Τεσπα
Το έχω πάθει 3 φορές φέτος με τους αρχηγούς. Πρέπει να βγαίνω και να ξαναμπαινω για να δω αν έβαλε τους αρχηγούς που ζήτησα. Στο μεταξύ εφαρμογή δεν έχουν απ όσο ξέρω, από σάιτ μπαίνουμε. Όποιος έγραψε κωδικό φέτος για το φαντασι πρέπει να κρεμαστεί πατόκορφα από την οροφή του γηπέδου της Κολωνίας όπου θα γίνει το f4 πριν το τζάμπολ της διοργάνωσης.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επιτέλους, η βαθμολογία ειναι όπως πρεπει:p
Η αλήθεια είναι ότι ο MVT μας έχει πάρει και τα σώβρακα. Για του χρόνου προτείνω να έχουμε 3 ομάδες ο καθένας. Αν ατυχώς επιλέξεις να παίζεις στη Λίγκα με τη χειρότερη από τις ομάδες σου, σου μένει μια πικρή γεύση. Εξάλλου λίγοι είμαστε, 60-80 ομάδες κάνουν καλύτερη Λίγκα και έχει ο κάθε παίκτης περισσότερα περιθώρια για πειραματισμούς.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
758
Likes
1.113
Η αλήθεια είναι ότι ο MVT μας έχει πάρει και τα σώβρακα. Για του χρόνου προτείνω να έχουμε 3 ομάδες ο καθένας. Αν ατυχώς επιλέξεις να παίζεις στη Λίγκα με τη χειρότερη από τις ομάδες σου, σου μένει μια πικρή γεύση. Εξάλλου λίγοι είμαστε, 60-80 ομάδες κάνουν καλύτερη Λίγκα και έχει ο κάθε παίκτης περισσότερα περιθώρια για πειραματισμούς.
γενικά πόσες ομάδες διατηρείς ? εγώ με μία νομίζω αφιερώνω αρκετό χρόνο για τις αλλαγές που απαιτούνται κάθε αγωνιστική. Ίσως είμαι και αναποφάσιστος!!!!!αλλαγές στους παίκτες κάνεις κάθε βδομάδα?
να έχουμε 3 το θεωρώ υπερβολή .αλλά καλά μέχρι του χρόνου βλέπουμε..θα παίξει παζάρι...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
γενικά πόσες ομάδες διατηρείς ? εγώ με μία νομίζω αφιερώνω αρκετό χρόνο για τις αλλαγές που απαιτούνται κάθε αγωνιστική. Ίσως είμαι και αναποφάσιστος!!!!!αλλαγές στους παίκτες κάνεις κάθε βδομάδα?
να έχουμε 3 το θεωρώ υπερβολή .αλλά καλά μέχρι του χρόνου βλέπουμε..θα παίξει παζάρι...
Έχω 6. Η δεύτερη χειρότερη είναι αυτή που έχω στη λιγκα. Ναι καθε εβδομάδα, δυσκολεύομαι στις αλλαγές στις 2 ομάδες αλλά μετά που έχω μελετήσει είναι πολύ πιο εύκολο για τις υπόλοιπες. Κοινώς ο χρόνος που χρειάζεται για να μελετήσεις είναι πάνω κάτω ο ίδιος είτε εχεις μια ομάδα είτε δέκα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ πάντως σήμερα με την φοβερή εφαρμογή της Euroleague, έχασα τζάμπα 58 πόντους... Σωζω τον Larkin σαν αρχηγό... Και τον mirotic ως υπαρχηγο, και μου βαζει άλλους παίκτες της 8αδας ως αρχηγούς όταν ξεκίνησαν τα ματς.... Τεσπα
Καλά σε καταλαβαίνω. Την προηγούμενη αγωνιστική κατέβασα...αυθόρμητα τον Στρέλνιεξ αρχηγό αντί για Μιροτιτς (που έκανε 38 και κέρδισε).
Εσύ βέβαια με Λάρκιν έπιασες τζακ ποτ.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
758
Likes
1.113
από χθες στο tab " οι λίγκες μου" δεν εμφανίζει τίποτα. έχετε το ίδιο θέμα?
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο που χθες θυμήθηκα να δηλώσω συμμετοχή με την υπάρχουσα ομάδα μου και σε άλλες λίγκες.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
από χθες στο tab " οι λίγκες μου" δεν εμφανίζει τίποτα. έχετε το ίδιο θέμα?
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο που χθες θυμήθηκα να δηλώσω συμμετοχή με την υπάρχουσα ομάδα μου και σε άλλες λίγκες.
Εγω δεν εχω Θέμα.

Πόσο μπάτζετ έχετε ρε παίδες;
 

AERAS

Member
Μηνύματα
758
Likes
1.113
14.53 έχω εγώ. Άρα κάτι έκανα λάθος στις πρώτες αγωνιστικές παρόλο που ήμουν σταθερά πρώτος δεύτερος στην δική μας λίγκα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
14.53 έχω εγώ. Άρα κάτι έκανα λάθος στις πρώτες αγωνιστικές παρόλο που ήμουν σταθερά πρώτος δεύτερος στην δική μας λίγκα.
Ναι, οι πρώτες αγωνιστικές είναι ιδανικά για να μαζεύεις χρήματα κι όχι πόντους, δεν είναι πάντα συμβατά αυτά τα δύο. Μακροπρόθεσμα, τα χρήματα είναι σημαντικότερο από τους πόντους. Αξίζει τον κόπο να θυσιάσει μερικές εκατοντάδες πόντους για μερικά εκατομμύρια παραπάνω, αφού μόλις ισορροπήσουν οι αξίες των παικτών οι ευκαιρίες για να αυξήσεις το μπάτζετ σου ελαχιστοποιούνται.

Εγώ έχω 18.03.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom