Fantasy Euroleague 2019-2020

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εμένα το μπάτζετ μου έχει φτάσει στα 19.34 γιατί θυσίασα αρκετούς πόντους στις πρώτες αγωνιστικές, έτσι ώστε να έχω παίχτες που δεν φέρνανε πολύ pir μεν, αλλά αρκετά λεφτά δε. Ήρθαν πολύ φτηνά και πουλήθηκαν μετά από τρελό κέρδος (λορενζο μπράουν, σλούκας, παπαπέτρου, γκαρούμπα, σίκμα είναι μερικά παραδείγματα όταν ακόμα κόστιζαν πολύ λίγο).
Τώρα όμως έχει ξεκινήσει η αντεπίθεσή μου, με 230 πόντους τον προηγούμενο γύρο, και 216 σε αυτόν όπου και τερμάτισα πρώτος. Αυτά για κάποιον που έλεγε κάτι για κυάλια λίγο πριν...χοχοχοχοοχο.

Υπάρχει λοιπόν αρκετό χρήμα για....μεταγραφές αεροδρομίου.....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τώρα αρχίζουν τα καλά.

Το 19.34 είναι εξαιρετικά καλό μπάτζετ, παπάδες κάνεις με αυτό και μπράβο. Η πιο πλούσια ομάδα μου έχει 18.7 (είναι στο 3600 περίπου στη συνολική κατάταξη) και μου φαινόταν και πολύ.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Βέβαια κάπου εδώ να πω ότι το μπάτζετ είναι και σχετικά πλασματικό. Δηλαδή. Αν εγώ δεν σκοπεύω να πουλήσω ποτέ τον Λάρκιν, από εδώ και μπρος, τα 3.73 που κοστίζει (και ένας θεός ξέρει πόσα θα φτάσει) δεν μου λένε απολύτως τίποτα γιατί δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω. Ομοίως και για Μίροτιτς.
Αφού μεταξύ σοβαρού και αστείου σκεφτόμουν μήπως με συμφέρει να τραυματιστεί ο Λάρκιν γιατί τότε και μόνο τότε τα 19+που έχω θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν εξ ολοκλήρου.....
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Βέβαια κάπου εδώ να πω ότι το μπάτζετ είναι και σχετικά πλασματικό. Δηλαδή. Αν εγώ δεν σκοπεύω να πουλήσω ποτέ τον Λάρκιν, από εδώ και μπρος, τα 3.73 που κοστίζει (και ένας θεός ξέρει πόσα θα φτάσει) δεν μου λένε απολύτως τίποτα γιατί δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω. Ομοίως και για Μίροτιτς.
Αφού μεταξύ σοβαρού και αστείου σκεφτόμουν μήπως με συμφέρει να τραυματιστεί ο Λάρκιν γιατί τότε και μόνο τότε τα 19+που έχω θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν εξ ολοκλήρου.....
Σωστός, βέβαια λίγο πολύ όλοι τα έχουμε δεσμευμένα αυτά τα τα 3.7 γιατί ο λαρκιν φλέγεται αυτό το καιρό.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ισχύει, έχεις 2-3 παίκτες που δε φεύγουν με τίποτε. Αλλαγής κάποιο λόγο δε φεύγουν, κάνεις δεν είναι τρελός να αφήσει το Λαρκιν τέτοια εποχή. Από την άλλη κάποιος με 18 ή 19 μύρια έχει την πολυτέλεια να έχει το Λαρκιν, ο άλλος με τη 15αρα τζογαρει ανάμεσα σε Σλουκες και Ουιλμπεκιν κάθε εβδομάδα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Την επόμενη αγωνιστική βέβαια ο Λάρκιν θα κάνει ίσως και πάνω από 4, οπότε λέω, δε ξέρω ιδέες πετάω, πουλώντας τον να μπορείς να κάνεις μια πολύ πιο πλήρη ομάδα. Ειδικά αν το μπάτζετ είναι σχετικά χαμηλά.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.306
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Την επόμενη αγωνιστική βέβαια ο Λάρκιν θα κάνει ίσως και πάνω από 4, οπότε λέω, δε ξέρω ιδέες πετάω, πουλώντας τον να μπορείς να κάνεις μια πολύ πιο πλήρη ομάδα. Ειδικά αν το μπάτζετ είναι σχετικά χαμηλά.
Πας να μπερδέψει τους αντιπάλους εεεεε;

Σίγουρα θα φτάσει πάνω από 4. Είναι στα 3,7 είναι ήδη limit up, οπότε θα πάρει το 15% του 3.7, πάνω από πεντακοσαρικο.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Παιδιά ποιος είναι αυτή τη στιγμή ο πρώτος? Flaming flamingos (που νομίζω είναι νέο όνομα, ποιοι ήταν το παλιό?)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom