Fantasy Euroleague 2019-2020

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Να πω και εγώ σε έναν γνωστό μου που είναι τώρα στην 150 θέση στην γενική να μπει στη λίγκα, να πάρει εύκολη πρωτιά.
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Βασικά είναι λίγο unfair γιατί έχει ξεκινήσει με άλλη ομάδα το league και τώρα έβαλε την δεύτερη που προφανώς πάει καλύτερα ενώ είχαμε συμφωνήσει να παίζουμε με μια. Αν είναι έτσι ας βάλει και ο @Yorgos τις υπόλοιπες.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
Είναι κάποιος που έχει ήδη άλλη ομάδα μέσα στην λίγκα μας? Ή είναι κάποιος τελείως άγνωστος που μπήκε τυχαία? Ότι και να είναι λίγο σημασία έχει. Το ίδιο παιχνίδι θα παίξω εγώ πάντως.. Θα ρίξω χρήμα για μεταγραφές....
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Τυχαία νομίζω ότι δεν μπορεί να μπήκε, πρέπει να έχεις κάποιο κωδικό νομίζω. Αν όντως είναι ήδη υπάρχον παίχτης της λίγκας, σαφώς και δεν είναι σωστό να εμφάνισε άλλη ομάδα τώρα.
Κανείς δεν τον ξέρει ρε παιδιά?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.274
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
O χρήστης yorgos στην τοποθεσία Αβανα νιωθει ηλίθιος. Στις ομαδες του αυτη την εβδομαδα "ξεφορτωθηκε" Σλουκα, Ντε Κολο, Ντατομε και Καλαθη. Μιλαμε για διανα, οχι αστεια.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.400
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
O χρήστης yorgos στην τοποθεσία Αβανα νιωθει ηλίθιος. Στις ομαδες του αυτη την εβδομαδα "ξεφορτωθηκε" Σλουκα, Ντε Κολο, Ντατομε και Καλαθη. Μιλαμε για διανα, οχι αστεια.
Μια απο τα ιδια

Αφησα ντε κολο (αξιολογηση κοντα 30) για σερχιο ροντριγκες (αξιολογηση 2)
πιερια χενρι (αξιολογηση 25) για χιγκινς (δεν επαιξε)
και φαγαμε και την μη ενημερωση για τον τραυματισμο ραντολφ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.274
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ομοίως για το Ραντολφ. Μια μικρή καταστροφή η αγωνιστική και φαντασιακά και στοιχηματικά, χώρια την καζούρα που τρώω για τον ανιματερ Πιτινο. Να πεις ότι μπόρεσα να δω τουλάχιστον το ματς να το χαρώ... είμαι με πονοδοντο δύο μέρες. Ωραία μπήκε το 2020, Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός με κατέστρεψαν.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Αυτο το fantasy παλι δεν ηξερε οτι ειναι τραυματιας ο Wilbekin και ο Dedovic και τσιμοησαμε το DNP για αλλη μια φορα???? Σταδιαλα..... :mad:
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.400
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Αυτο το fantasy παλι δεν ηξερε οτι ειναι τραυματιας ο Wilbekin και ο Dedovic και τσιμοησαμε το DNP για αλλη μια φορα???? Σταδιαλα..... :mad:
Σε πέρασα είχα 3 με DNP :haha:
Εδώ σήμερα όταν τσέκαρα το πρωί ακόμη δεν είχαν βγάλει τον Σπανούλη.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Λένε ότι μάλλον θα γυρίσει. "Μάλλον" είναι και η λέξη κλειδί. Δηλαδή τρέχα γύρευε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.612
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom