Fantasy Euroleague 2019-2020

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συγγνώμη που φεύγω εκτός θέματος, αλλά ήθελα να σας πω ότι από την ώρα που ειδα το ακόλουθο βίντεο πριν 10 λεπτά, αποφάσισα ότι είμαι Σέλτικς

 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
μάλλον σπάσιμο νεύρων θα είναι η φετινή euroleage με την παράμετρο covid . Οι πολλές απουσίες από τις ομάδες θα αλλοιώσουν πολλούς αγώνες.
Όσον αφορά το fantasy θα έπρεπε τουλάχιστον να είχαμε δικαίωμα να αλλάζαμε όποιον παίκτη έχει covid ακόμη και αν δεν έχουμε άλλη αλλαγή ή ακόμη και αν έχει ξεκινήσει η αγωνιστική.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλά περίμενε εσύ από τους δημιουργούς του παιχνιδιού τέτοια αλλαγή. Εδώ δεν έφτιαχναν άλλα και άλλα πιο απλά.
Πάντως εγώ το έχω πάρει στην πλάκα λίγο. Θα είναι ένα έξτρα εμπόδιο που θα ανατρέπει από το πουθενά τις ισορροπίες.


Μα και αυτός ο Λοβέρν, δεν κάθεται σπίτι του? Πού κυκλοφορεί και κολλάει ο άτιμος??? :haha:
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλά έδω δεν με άφηνε να κάνω swap την τρέχουσα ομάδα μου, δυο παίκτες που έπαιζαν στις ίδιες θέσεις.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Συγγνώμη που φεύγω εκτός θέματος, αλλά ήθελα να σας πω ότι από την ώρα που ειδα το ακόλουθο βίντεο πριν 10 λεπτά, αποφάσισα ότι είμαι Σέλτικς

Παλιο και καλο.... Τυπακι απο τα λιγα..... γελουσα τρελα οταν το πρωτοειδα...

τετοια χαρα με αυτα που κανει μονο ο covid τωρα.... εχει φιλησει ολη την κερκιδα.. χαχαχα
 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
Μα και αυτός ο Λοβέρν, δεν κάθεται σπίτι του? Πού κυκλοφορεί και κολλάει ο άτιμος??? :haha:
Και αν θέλει να κάνει την γύρα του ας την κάνει. αρκεί αν κολλήσει να το ανακοινώσει πριν την έναρξη της αγωνιστικής...:icon_evil::icon_evil:
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
τωρα που ειπαν οτι τα ματς που ακυρώνονται δε θα ληγουν 20-0, αλλα θα γίνονται άλλη ημερομηνια. τι θα γινει με τους ποντους?
θα κανουμε ομαδα για 2 ματς? θα μας βαζουν τους ποντους οταν γινει το ματς? δε θα παιζονται καθολου αυτα τα ματς?
αχταρμα το καναμε
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
τωρα που ειπαν οτι τα ματς που ακυρώνονται δε θα ληγουν 20-0, αλλα θα γίνονται άλλη ημερομηνια. τι θα γινει με τους ποντους?
θα κανουμε ομαδα για 2 ματς? θα μας βαζουν τους ποντους οταν γινει το ματς? δε θα παιζονται καθολου αυτα τα ματς?
αχταρμα το καναμε
Παίζουμε μόνο με τα ματς που γίνονται στην ώρα τους ή τα αναβληθεντα που γίνονται πριν ξεκινήσει η επόμενη αγωνιστική.

Δηλαδή σε μονή εβδομάδα (μη διαβολοβδομαδα) που το ματς της πέμπτης πήρε αναβολή κι έγινε το Σάββατο, το ματς αυτό μετράει. Αντίθετα, αν το ίδιο ματς γίνει αφού μεσολαβήσει άλλη αγωνιστική, δε μετράει. Ίσως γι αυτά τα καθυστερημένα εξ αναβολής γίνουν άλλες "εμβόλιμες αγωνιστικές φαντασι ".

Λόγω πολλών αναβληθεντων αυτή την εβδομάδα, έχουμε πέντε αλλαγές.
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Παίζουμε μόνο με τα ματς που γίνονται στην ώρα τους ή τα αναβληθεντα που γίνονται πριν ξεκινήσει η επόμενη αγωνιστική.

Δηλαδή σε μονή εβδομάδα (μη διαβολοβδομαδα) που το ματς της πέμπτης πήρε αναβολή κι έγινε το Σάββατο, το ματς αυτό μετράει. Αντίθετα, αν το ίδιο ματς γίνει αφού μεσολαβήσει άλλη αγωνιστική, δε μετράει. Ίσως γι αυτά τα καθυστερημένα εξ αναβολής γίνουν άλλες "εμβόλιμες αγωνιστικές φαντασι ".

Λόγω πολλών αναβληθεντων αυτή την εβδομάδα, έχουμε πέντε αλλαγές.
Έτσι φαίνεται από το τελευταίο μήνυμα τους. Είναι λίγο άδικο για match που ακυρώνονται την τελευταία στιγμή (και νομίζω αφού έχει ξεκινήσει η αγωνιστίκη) όπως το Βιλερμπάν - ΠΑΟ. Είχα δύο παίχτες σε μία από τις ομάδες μου και περιμένα να πάρω τους πόντους αναδρομικά αλλά τι να κάνεις. O tempora, o mores.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom