Fantasy Euroleague 2019-2020

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
παλι καλα που παιζει και αυτος ο κακομοιρης με 20 ποντους μεσο ορο και τιμη 350 χιλ.... απο 200 ξεκινησε
https://www.gazzetta.gr/basketball/euroleague/player/001792/zaytsev
Θα αρχίσει να πέφτει ο χρόνος συμμετοχής πάντως, επιστρέφουν οι Γιόβιτς και Σβεντ. Φαντάζομαι πως 5-10 ποντάκια θα τα δίνει ακόμη, αλλά μάλλον δεν αξίζει για τα 50χιλιάρικα που σου δινει στο μπάτζετ.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
παλι καλα που παιζει και αυτος ο κακομοιρης με 20 ποντους μεσο ορο και τιμη 350 χιλ.... απο 200 ξεκινησε
https://www.gazzetta.gr/basketball/euroleague/player/001792/zaytsev
Έχω από την αρχή το ρώσικο αντιτορπιλικό το οποίο εκτός από άφθονο PIR μου έχει δώσει μέχρι τώρα και 160 χιλιάδες...
Έχει ακόμα να δώσει λεφτά για 1-2 αγωνιστικές σίγουρα, προφανώς όχι πολλά λόγω της χαμηλής του τιμής, αλλά αν υπολογίσει κανείς πόσα λεφτά ξοδεύει ανά μονάδα PIR, κλέβει εκκλησία.

Τα λεφτά δεν φαίνονται πολλά, όμως θυμηθείτε πόσες φορές δεν σας έβγαινε η 8αδα για μόλις 10 χιλιάδες. Εμένα πολλές.

Καλά, αν συνεχίσει και γράφει πάντως δε συζητάω για το πόσα χρήματα θα φέρει ακόμα.

Φλέβα χρυσού!
 

x7777

Member
Μηνύματα
871
Likes
3.390
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Πρωτη φορα εχω ομαδα που προς το παρον ειναι πρωτη στη γενικη καταταξη ολων των ομαδων του fantasy (56000 ομαδες). Στις πρωτες αγωνιστικες ειχαμε παει απατοι με τα DNP.
4BFA0AEF-FB72-4DA4-A61D-7CBE5F2F2206.png
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πρωτη φορα εχω ομαδα που προς το παρον ειναι πρωτη στη γενικη καταταξη ολων των ομαδων του fantasy (56000 ομαδες). Στις πρωτες αγωνιστικες ειχαμε παει απατοι με τα DNP.
View attachment 330920
Μωρέ μπράβο! Τι θέση είχες τελικά στην καταταξη;
Βλέπει κανείς τις λιγκες του; εμένα δε μου εμφανίζονται.
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Πάντως δεν φαίνεται μέχρι τώρα να έχει κάνει μέγαλη διαφορά το ότι βάλαμε 2 ομάδες. Ζευγαράκια στους πόντους φαίνεται να πάνε.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
232
Likes
1.638
Πάντως δεν φαίνεται μέχρι τώρα να έχει κάνει μέγαλη διαφορά το ότι βάλαμε 2 ομάδες. Ζευγαράκια στους πόντους φαίνεται να πάνε.
Εγώ έχω 150 πόντους διαφορά η μία από την άλλη... Μας φάγανε τα dnp
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ εξακολουθώ να μην μπορώ να δω καμία λίγκα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Θα προσπαθήσω να κρατήσω με νύχια και με δόντια την πρωτοπορία όσες ομάδες και να κάνετε!!

Πίσω και σας έφαγα!
 

AERAS

Member
Μηνύματα
757
Likes
1.113
φέτος οι ομάδες μας δεν μπορούν να βρουν συνοχή...με τόσες αλλαγές που κάνουμε λόγω των ματς που αναβάλλονται ξεπεράσαμε και τον Αγγελόπουλο της αεκ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ποιος μπορεί να βάλει ένα printscreen της βαθμολογίας της λίγκας μας; Εγώ δεν μπορώ να τη δω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom