Fantasy Euroleague 2019-2020

tkaramp

Member
Μηνύματα
160
Likes
1.205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μου είχε συμβεί και μένα κανά δυο φόρες στο παρελθόν οπότε τώρα πάντα save μετά refresh και αν έχει κάνει βλακεία ξανά αλλαγή και ξανά save μέχρι να πιάσει.:p
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου είχε συμβεί και μένα κανά δυο φόρες στο παρελθόν οπότε τώρα πάντα save μετά refresh και αν έχει κάνει βλακεία ξανά αλλαγή και ξανά save μέχρι να πιάσει.:p
Και σένα με τον Ταβάρες; ;)

Στο μεταξύ συμβαίνει μόνο σε μία ομάδα και μόνο με τον Ταβάρες. Τον άλλαξα και θέση, τίποτε αυτός, εκεί φάντης μπαστούνι.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Φτάνουν οι χαζομάρες. Εδώ και πόσες αγωνιστικές, προσπαθώ να φτάσω τον πρώτο σε μια άλλη λίγκα. Σε αυτή την λίγκα είναι πραγματικοί φίλοι και γνωστοί, οπότε και μεγαλύτερη η καζούρα. Σε αυτή την προσπάθεια προσπαθώ να κάνω διάφορα απρόβλεπτα και να μην παίξω σέιφ (πχ βάζοντας τον Ντε Κολό αρχηγό) έτσι ώστε να μην συμπίπτω με τον πρώτο.

Αποτέλεσμα? Να με φτάσετε στην άλλη λίγκα!!! Αλλά τέλος, μέχρι εδώ ήταν. Τα περίεργα και απρόβλεπτα δεν βγήκαν, η πρωτιά χάθηκε, οπότε ας μην χάσω και στη δικιά μας!!!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
@James Καλά πήγε η νέα επιλογή αρχηγού! Ερχόμαστε!
Νομίζω ότι ακόμα δεν έχω πετύχει καλό αρχηγό στα πλέιοφ. Δηλαδή κάποιο έλεος. Και να θες να το κάνεις αυτό δε γίνεται!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Νομίζω ότι ακόμα δεν έχω πετύχει καλό αρχηγό στα πλέιοφ. Δηλαδή κάποιο έλεος. Και να θες να το κάνεις αυτό δε γίνεται!
Εχθές τα έσπασε το σύστημα και στις 6 ομάδες (ναι, όλες saved) μου έβαλε παλιές πεντάδες, παροτι άνοιξα και τις είδα . Ποιος γράφει κωδικό γι' αυτό το παιχνίδι; Έλεοοοοοος.

ΥΓ: κάπου στα μέσα της σαιζόν δεν μπορούσα να δω κατατάξεις και βαθμολογίες. Τους έγραψα... και με έγραψαν. Ξανάγραψα, τα ίδια , την τρίτη φορά μου απάντησαν πως θα το φτιάξουν το οποίο έγινε... 4 αγωνιστικές αργότερα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Καλά, και εγώ θα ήθελα να γνωρίσω αυτόν που γράφει κώδικα σε αυτό το παιχνίδι. Όλα δουλεύουν ρολόι.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Παιδιά προσπαθήσατε, ναι σας το αναγνωρίζω. Αλλά ο βασιλιάς είναι στο θρόνο του!

Η θρυλική Βίρτους Κολώνια ξεπέρασε όλους τους σκόπελους και έκοψε πρώτη το νήμα. Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους παίκτες μου αλλά πάνω από όλους, το ρώσικο αντιτορπιλικό: τον Βιάτσεσλαβ τον Ζάιτσεφ! :haha:
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Δεν το βλέπω. Μάλλον με φοβήθηκαν από πέρσι. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom