FINAL FOUR στη Βαρκελωνη

vagis8

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ ΗΠΑ
Κύριοι του Μπάσκετ ύστερα από την μεγαλειώδη νίκη του Ολυμπιακού στην Τουρκία, ετοιμαστείτε για τη πορεία της ομάδας στο final four της Barcelona. Εγώ ήδη αγόρασα αεροπορικά, εισιτήρια αγώνων και ξενοδοχεία. Όσοι πιστοί προσέλθετε
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το σκέφτομαι κι γω σοβάρα αυτό το ταξίδι να το κάνω, σημέρα μόλις δω ότι κατάθερα κι περάσα μαθηματικά το οποίο σημαίνει ότι δε θα με πετάξουν από την σχολή, κλείνω εισητηρια με ryanair 30 ευρώ

εσύ από που αγόρασες εισήτηρια για τον τελικό?
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Να ξέρεις βέβαια οτι τα φτηνά εισιτήρια έχουν εξαφανιστεί ήδη από την 1η προπώληση εδώ και κάμποσες εβδομάδες.Απλό εισιτήριο μόνο για τον τελικό δεν υπάρχει..καθέ ένα έχει ισχύ για 2 αγωνιστικές μέρες.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
γαμώ! τώρα ή black market ή θα πρέπει να βρω τρόπο να μπω με την κάρτα δημοσιογράφου μέσα :/
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μην αγχώνεσαι...θα βρεις πολύ πράμα στο ebay λίγο πριν το final 4.Μόνο μην τολμήσεις για "μαύρη" έξω από το γήπεδο....
 

vagis8

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ ΗΠΑ
εγώ πάντως τα έχω κλείσει εδώ και καιρό για το γήπεδο, από 27 Δεκεμβρίου με 240 για όλα τα ματς. Αφού κατοχυρωσα το δυσκολότερο πριν από ένα μήνα έκλεισα αεροπορικά με αλιταλια και ξενοδοχείο από το booking. Συνολικά πρέπει να μου βγήκαν γύρω στα 700 με 800 για 5 βραδια το άτομο, niente male
 

joannaki!

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΞΩΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ
Final Four Barcelona 2011

Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνουμε με το αγόρι μου 2 εισιτήρια αγώνων για το final four! αν έχετε κάτι υπόψη σας παρακαλώ να με ενημερώσετε!!!!
 

joannaki!

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΞΩΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ
Τα έχω δει τα post σου!! Στο official site δεν υπάρχουν άλλα και ούτε στο ticket2final! Ebay θέλω να το αποφύγω...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom