fotini νέο μέλος

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
γεια σας...είμαι η fotini είμαι 25 ετών λατρεύω τα ταξίδια......απίστευτα πολύ...:clap:
φέτος μόνο πήγα ελσίνκι, τσεχία, βαρκελώνη, 2 φορές σικελία η οποία μου αρέσει πολύ,
και πιο πολύ η ταορμίνα, εκπληκτική πανέμορφη πόλη.......
επόμενο ταξίδι είναι σάο πάολο και χριστούγεννα στη νέα υόρκη....
γιατί μετά από ιανουάριο δουλειά.......
μου αρέσει πάρα πολύ το forum και έψαχνα πάντα για κάτι τέτοιο.....
επίσης θα ήθελα να πω ότι ζούμε στην πιο όμορφη χώρα του κόσμου κρύβει τρομερά τοπία και πανέμορφες πόλεις.....
το άσχημο ήταν φέτος η ανεξέλεγχτη πυρκαγία που σάρωσε τη ζαχάρω μιας και την έχω επισκεφτει πάρα πολλές φορές, τέτοια μέρη δεν υπάρχουν και είναι δύσκολο να αποκατασταθούν.........είναι κρίμα.....:(
αυτά και από εμένα
σας χαιρετώ.....:p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες λοιπόν και από εδώ. :)

γεια σας...είμαι η fotini είμαι 25 ετών λατρεύω τα ταξίδια......απίστευτα πολύ...:clap:
φέτος μόνο πήγα ελσίνκι, τσεχία, βαρκελώνη, 2 φορές σικελία
5 ταξίδια σε ένα χρόνο; μας πέθανες!! Νομίζω ότι θα ταιριάξεις στην παρέα μια χαρά!!! :clap::clap:
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
καλως ηρθες στην παρεα μας φωτεινη πραγματικα πολυ εντυπωσιακο νουμερο τα 5 ταξιδια σε ενα χρονο μπραβο σου
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τα 5 ταξιδια σε ενα χρονο σας πειραξαν,δε βλεπετε οτι μεχρι τα χριστουγεννα εχει προγραμματισει αλλα δυο!!(Βραζιλια-ΗΠΑ),ζηλευω πολυ,μα πολυ σου λεω.:haha: Καλα τι δουλεια κανεις?
 

Costas

Member
Μηνύματα
34
Likes
110
Καλώς ήρθες στο forum Fotini
Πράγματι, πολλά τα ταξίδια σου σε ένα χρόνο....Keep up the good work :clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.376
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εγω ζηλεψα ΠΟΛΥ!!! Αφηστε με ΝΑ ΦΥΓΩΩΩΩΩ!!:lol::lol:
Καλα ηρεμω...Fotini περιμενω να μοιραστειs μαζι μαs τα ταξιδια σου και τιs φωτογραφιεs σου!! :welcome: στην παρεα!
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
γεια σας...είμαι η fotini είμαι 25 ετών λατρεύω τα ταξίδια......απίστευτα πολύ...:clap:
φέτος μόνο πήγα ελσίνκι, τσεχία, βαρκελώνη, 2 φορές σικελία η οποία μου αρέσει πολύ,
και πιο πολύ η ταορμίνα, εκπληκτική πανέμορφη πόλη.......
επόμενο ταξίδι είναι σάο πάολο και χριστούγεννα στη νέα υόρκη....

Φωτεινη συγνωμη που ρωταω αλλα αν δεν εισαι παντρεμενη να χωρισω την γυναικα μου για να με παρεις και εμενα κανενα ταξιδι μαζι σου:D γιατι οπως το βλεπω εγω μεχρι πεντε ταξιδια θα τα εχω κανει μεχρι τα 60 μου και οχι καθε χρονο που κανεις εσυ.:rolleyes:
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
καλημερα σας....
σας ευχαριστω καταρχην...
τελειωσα τη σχολη μου και ένα χρόνο ήμουν FREE :p
βέβαια ήμουν τυχερή το ταξίδι στο ελσίνκι το κέρδισα σε ένα διαγωνισμό....αεροπορικά και hotel
βαρκελώνη πήγα καλοκαίρι και έμεινα 10 μέρες βρήμα σε ένα πρακτορείο εισητηρια και ξενοδοχείο με 650 ευρώ, τώρα επειδή λατρεύω τα ιταλκά πήγα σε ένα laboratorio linguistico στο μιλάτσο της σικελίας για ένα μήνα και πήγα άλλο ένα μήνα πάλι στο φίλο μου που σπουδάζει εκεί και τα γυρισαμε όλα
μιας και ιταλία έχω παει στο παρελθον αρκετές φορές προτίμησα σικελία.....παιδιία ταορμίνα απίθανη......
τώρα σάο πάολο έτυχε θα πάω με το μια ομάδα αρχιτεκτόνων (ανοίκει ο θείος μου) που συμμετέχουν σε εκθέσεις από 9-16 νομίζω είναι η εβδομάδα εκθέσεων στο σάο πάολο........
τωρα για νέα υόρκη πάντα ήθεκα να πάω χριστούγεννα το έχω κανονήσει εδώ και καίρό.......
όποτε έχω χρόνο βαλίτσες και έφυγα γενικά το ψάχνω πάρα πολύ....:clap:
οι φίλοι μου με λένε κινητό πρακτορείο.........δεν σας λέω τπτ άλλο
και πάλι φιλίααααααααααααααααααααααααααααααααα σε όλους ευχαριστώ για το :welcome:
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
α ρε και εμεις ουτε 1 ευρο στο στοιχημα δεν μπορουμε να κερδισουμε :( ! καλως ηρθες :clap:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Φωτεινή, καλά κάνεις, μην αφήνεις χαμένη ούτε μια ευκαιρία για ταξίδι. Μια φορά ζούμε και επιστροφή δεν υπάρχει ... δεν υπάρχει λόγος να αναβάλουμε κάτι που μας ευχαριστεί και μπορούμε να το κάνουμε τώρα.
Και εγώ 5 ταξίδια έχω φέτος .... 4 μικρά και ένα μιας εβδομάδας στη Ρωσία .... ρεκόρ μου και φυσικά δε μετανιώνω τίποτα :)
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
συμφωνω ipanag ρωσια ε????
τέλεια....γενικά προτιμώ τις ευρωπαϊκες πόλεις δεν ξέρω γιατι.....
ρωσία να πας άνοιξη ή καλοκαιρι....έκανα το τραγικό λάθος και πήγα ελσίνκι φεβρουάριο.....-16
καταλαβαίνεις......:( κλαίγαμε από το κρύο και το δάκρυ έπεφτε κρυσταλάκι.....
 

Lifesparker

Member
Μηνύματα
65
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Δανια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
παιδια να συμπηρωσω οτι φετος πηγα Βουλγαρια , Τσεχια,Αυστρια, Σλοβακια, Σουηδια και Ρωσια.στην Ελλαδα πολλα αλλα μικρα.
Κερδιζω τιποτα στον διαγωνισμο;;;:):):)

Καλος ηρθες~! (και εγω καλως ηρθα,χε)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.535
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom