Green city

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052

Εξαργυρώστε τους THE GREEN CITY πόντους σας και κερδίστε 2.500 Bonus πόντους
Ξεκίνησε η διάθεση γι' αυτό το μήνα !!!
Εβγαλα το πρωτο μου εισιτηριο σε 3 μηνες με τη Green City, το μονο προγραμμα που μοιραζει ποντους χωρις να καταναλωσεις σε Κωτσους, Χοντους και ΑΒ. Παμε για το δευτερο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εβγαλα το πρωτο μου εισιτηριο σε 3 μηνες με τη Green City, το μονο προγραμμα που μοιραζει ποντους χωρις να καταναλωσεις σε Κωτσους, Χοντους και ΑΒ. Παμε για το δευτερο.
Δεν έχω προλάβει κουπόνι ούτε για δείγμα, ποιος τα παίρνει όλα;
 

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Δεν έχω προλάβει κουπόνι ούτε για δείγμα, ποιος τα παίρνει όλα;
Πρώτη του μήνα στήνουμε ξόβεργες. Βγάζει τα κουπόνια τα οποία εξαντλούνται σχεδόν άμεσα νομίζω έβγαλε 250 μόνο για το Μάρτιo
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Εν τω μεταξυ στα πλαισια του "παραδοξου της Greencity" ( που εχει πολλα πλοκαμια) και συμφωνα με τα λογιστικα της Business θεσης του @Samion , καθε 1000 bonus αντιστοιχουν σε 14 ευρω εισιτηριο.
Δηλαδη εγω που θα παω να απορριψω το παλιο οικιακο κλιματιστικο, πανω απο 12 κιλα βαρος, δεν μπορω καν να το υπολογισω, θα παρω πανω απο 12.000 bonus η αλλιως170 ευρω σε εισιτηριο...Απο το ερειπιο μηχανημα :D.
 

domino

Member
Μηνύματα
303
Likes
283
Σαλονι για εναν χρονο στο Μεγαρο Μουσικης με 62.000 bonus. :heart:
Ειναι προκληση να το κανει κανεις απο τα τηγανολαδα και το σκραπ καλωδια που ανακυκλωνει στο Green City, που ειναι το πιο σοσιαλιστικο προγραμμα αυτη τη στιγμη.

ΜΟΝΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ
Συνδρομή: €150

1 εισιτήριο δωρεάν στη Διακεκριμένη ή Α’ ζώνη σε επιλεγμένη εκδήλωση παραγωγής του Μεγάρου.
• Δωρεάν είσοδος στο parking του Μεγάρου στις εκδηλώσεις που έχετε αγοράσει εισιτήριο
• Δωρεάν το έντυπο πρόγραμμα της εκδήλωσης που θα παρακολουθήσετε (σε παραγωγές Μεγάρου)
• Πακέτο 6 εκδηλώσεων ετησίως με 15% έκπτωση (1 εισιτήριο ανά εκδήλωση/παραγωγής Μεγάρου) στη Διακεκριμένη, Α’ και Β’ ζώνη
• Προτεραιότητα (2 εβδομάδες πριν από τη γενική προπώληση) στην αγορά δύο εισιτηρίων στη Διακεκριμένη, Α΄ και Β΄ Ζώνη (σε παραγωγές Μεγάρου)

Ισχύουν ακόμα:

  • Προκράτηση δελτίου εισόδου για τις διαλέξεις Megaron Plus.
  • Έκπτωση 10% στα εισιτήρια για Φίλους άνω των 65 ετών.
  • Έκπτωση 10% στα είδη του M Shop και 10% στο εστιατόριο Fuga.
  • Προκράτηση τραπεζιού στα Φουαγιέ για το διάλειμμα της παράστασης
  • Πρόσκληση σε ειδικές εκδηλώσεις αποκλειστικά για τους Φίλους του Μεγάρου
  • Σαλόνι υποδοχής αποκλειστικά για τους Φίλους του Μεγάρου.
View attachment 457151
τα τηγανολαδα και το σκραπ καλωδια που ανακυκλωνει στο Green City, που ειναι το πιο σοσιαλιστικο προγραμμα αυτη τη στιγμη.

Μπραβο ρε κοριτσι . τρεμε Κωτσοβολε . Χιλιαδες ποντοι, με έσωσες
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Εν τω μεταξυ στα πλαισια του "παραδοξου της Greencity" ( που εχει πολλα πλοκαμια) και συμφωνα με τα λογιστικα της Business θεσης του @Samion , καθε 1000 bonus αντιστοιχουν σε 14 ευρω εισιτηριο.
Δηλαδη εγω που θα παω να απορριψω το παλιο οικιακο κλιματιστικο, πανω απο 12 κιλα βαρος, δεν μπορω καν να το υπολογισω, θα παρω πανω απο 12.000 bonus η αλλιως170 ευρω σε εισιτηριο...Απο το ερειπιο μηχανημα :D.
ως τι ανακυκλωσιμο υλικο θα ανακυκλωσεις το κλιματιστικο?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
ως τι ανακυκλωσιμο υλικο θα ανακυκλωσεις το κλιματιστικο?
Στην κατηγορια "κλιματιστικο" 1000 bonus ανα κιλο!
Φαε τη σκονη του, Κωτσοβολε, που το ηθελες για δωροεπιταγη 50 ευρω και με υποχρεωση να ξοδεψω αλλα 50.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Αξιζει να ανοιχτει θεμα κατα τη γνωμη μου. Ειναι το πιο γενναιοδωρο προγραμμα που εχω δει εδω και μια δεκαετια στα bonus χωρις να απαιτειται καταναλωση.
Επισης ειναι εθιστικο. Δεν νομιζω οτι θα το κοψω ακομη κι αν βγει η Alpha απο το κολπο.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Στην κατηγορια "κλιματιστικο" 1000 bonus ανα κιλο!
Φαε τη σκονη του, Κωτσοβολε, που το ηθελες για δωροεπιταγη 50 ευρω και με υποχρεωση να ξοδεψω αλλα 50.
ακριβως και εγω ειχα δωσει ενα παλια ! ηταν παρα πολυ βαρυ ! σιγα μην ηταν μονο 12 κιλα ( η εξωτερικη μοναδα )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom