Green city

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
ακριβως και εγω ειχα δωσει ενα παλια ! ηταν παρα πολυ βαρυ ! σιγα μην ηταν μονο 12 κιλα ( η εξωτερικη μοναδα )
Την εξωτερικη τη χαρισα στον ψυκτικο.
11 κιλα η εσωτερικη μοναδα, μαζι με κατι φωτοτυπιες για πεταμα εβγαλα ενα εισιτηριο Ευρωπη με 50%
Εν τω μεταξυ εβγαλα αλλα 3 εισιτηρια με μιλια με μια αγορα των 300 ευρω.
 
Last edited by a moderator:

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Αξιζει να ανοιχτει θεμα κατα τη γνωμη μου. Ειναι το πιο γενναιοδωρο προγραμμα που εχω δει εδω και μια δεκαετια στα bonus χωρις να απαιτειται καταναλωση.
Επισης ειναι εθιστικο. Δεν νομιζω οτι θα το κοψω ακομη κι αν βγει η Alpha απο το κολπο.
Αυτό το θέμα πρέπει να ανοιχτεί και να μας κάνεις εκπαίδευση επί πληρωμή.😇
Εγώ που το διάβασα δεν κατάλαβα πως μπορεί να δουλέψει το πρόγραμμα της ανακύκλωσης από έναν ιδιώτη.
Π.χ παραδίδεις ποσότητες υλικού και στις ζυγίζουν κάπου και ανάλογα με την ποσότητα παίρνεις αυτούς τους πόντους που στη συνέχεια τους μετατρέπεις σε bonus;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Αυτό το θέμα πρέπει να ανοιχτεί και να μας κάνεις εκπαίδευση επί πληρωμή.😇
Εγώ που το διάβασα δεν κατάλαβα πως μπορεί να δουλέψει το πρόγραμμα της ανακύκλωσης από έναν ιδιώτη.
Π.χ παραδίδεις ποσότητες υλικού και στις ζυγίζουν κάπου και ανάλογα με την ποσότητα παίρνεις αυτούς τους πόντους που στη συνέχεια τους μετατρέπεις σε bonus;
Ακριβως.
50 ευρω για την εκπαιδευση :p
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εγώ που το διάβασα δεν κατάλαβα πως μπορεί να δουλέψει το πρόγραμμα της ανακύκλωσης από έναν ιδιώτη.
Ξανα μπες να ψάξεις που μπορείς να δώσεις ανακυκλωσιμο υλικό στη περιοχή της Θεσσαλονίκης και αν βρεις σφύρα το μου και μένα...
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.178
Likes
5.391
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Ξανα μπες να ψάξεις που μπορείς να δώσεις ανακυκλωσιμο υλικό στη περιοχή της Θεσσαλονίκης και αν βρεις σφύρα το μου και μένα...
Στο Δημο Πυλαιας -Χορτιατη ,τωρα που ακριβως .... ρωτα το ψηλο :haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Στο Δημο Πυλαιας -Χορτιατη ,τωρα που ακριβως .... ρωτα το ψηλο :haha:
Που το βλέπεις αυτό; Στην εφαρμογή δεν υπάρχει κανένα σημείο εναποθεσης ανακυκλωσιμου υλικού εκτός νομού Αττικής.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Που το βλέπεις αυτό; Στην εφαρμογή δεν υπάρχει κανένα σημείο εναποθεσης ανακυκλωσιμου υλικού εκτός νομού Αττικής.
Εγώ βλέπω 3 στην περιοχή μου.
1. Απέναντι από την εκκλησία των Τριών ιεραρχών, στην αφετηρία του 31.
2. Στην Μιχαήλ Ψελλού στο παρκάκι, εκεί που ήταν παλιά τα Κτελ της Χαλκιδικής.
3. Κάτω από το γήπεδο του Άρη. Η οδός λέγεται Αριάδνης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Εγώ θέλω και πολλά μίλια για διηπειρωτικά και Χ 4 άτομα!!! Εχω πέσει στην ανάγκη κι εγώ του Κωτσου... περιμένω να χαλάσει το πλυντήριο κι αν χαλάσει θα πλένω στη σκάφη μέχρι να βγάλει χ 100 😂😂 τα ίδια και με τον φούρνο. Κάνω λίστα να είμαι έτοιμη😉
Επειδη τελειωσα την αντικατασταση ολων των μεγαλων μου συσκευων και λαμβανοντας υποψιν οτι μπορεις να υποστηριξεις διηπειρωτικο για 4 ατομα αξιας χιλιαδων ευρω, η προταση μου ειναι να αλλαξεις ο,τι ειναι στα τελευταια του οταν βγαζει 1×100 και να πληρωνεις με ατοκες καποιο αστειο ποσο εξασφαλιζοντας στο κατω κατω καλυτερη ποιοτητα ζωης παρα να περιμενεις τη βλαβη που θα σε πανικοβαλει. Δεν ειναι δεδομενο το ×100 για το μελλον, εχει νομιζω μονο 2 χρονια που το βλεπουμε. Δεν το υποσχεθηκε, δεν μας το χρωσταει καθε χρονο.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Κατ αρχας πρεπει να γραφτεις και να δηλωσεις δ/νση. Στα δρομολογια πρεπει να ψαξεις ανα ημερα, καθως τα βανακια μετακινουνται. Στην πρωτη εικονα σου δεν φαινεται το ημερολογιο δρομολογιων αλλα το πεδιο σημειων συλλογης. Μπαινεις στα δρομολογια, οχι στα σημεια συλλογης.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Κατ αρχας πρεπει να γραφτεις και να δηλωσεις δ/νση. Στα δρομολογια πρεπει να ψαξεις ανα ημερα, καθως τα βανακια μετακινουνται. Στην πρωτη εικονα σου δεν φαινεται το ημερολογιο δρομολογιων αλλα το πεδιο σημειων συλλογης. Μπαινεις στα δρομολογια, οχι στα σημεια συλλογης.
Έχω κάνει εγγραφή προ πολλού. Και όσο το έχω ψάξει, στα σημεία δεν μου βγάζει τίποτα και στα δρομολόγια επίσης. Δεν μένω στο Δήμο Πυλαίας, ούτε στον Χορτιάτη (μάλλον αυτό παίζει ρόλο), αλλά και όταν το επιλέγω δεν βγάζει κάποια διεύθυνση ή τελος πάντων δεν ξέρω τι κάνω λάθος.

Τι σημαίνει οτι τα βανάκια μετακινούνται. Πρέπει να κυνηγάω κάποιο βανάκι; :haha: Ούτε καν να μπορέσω να το κάνω αυτό ειδικά τα πρωινά. Αλλά και απόγευμα να είναι πάλι δύσκολο. Αν δεν υπάρχουν σταθερά σημεία, τότε δεν μπορώ να ασχοληθώ παραπάνω εγώ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Έχω κάνει εγγραφή προ πολλού. Και όσο το έχω ψάξει, στα σημεία δεν μου βγάζει τίποτα και στα δρομολόγια επίσης. Δεν μένω στο Δήμο Πυλαίας, ούτε στον Χορτιάτη (μάλλον αυτό παίζει ρόλο), αλλά και όταν το επιλέγω δεν βγάζει κάποια διεύθυνση ή τελος πάντων δεν ξέρω τι κάνω λάθος.

Τι σημαίνει οτι τα βανάκια μετακινούνται. Πρέπει να κυνηγάω κάποιο βανάκι; :haha: Ούτε καν να μπορέσω να το κάνω αυτό ειδικά τα πρωινά. Αλλά και απόγευμα να είναι πάλι δύσκολο. Αν δεν υπάρχουν σταθερά σημεία, τότε δεν μπορώ να ασχοληθώ παραπάνω εγώ.
Τα σημεια ειναι σταθερα, αλλα τα βανακια ειναι για καποιες ωρες σε καθε γειτονια. Στην Αθηνα υπαρχουν σημεια απο τις 6 το πρωι ως τις 4 το απογευμα. Γενικα κι εγω νομιζα οτι δεν θα μπορω, αλλα μια φορα τον μηνα ενα πορτ μπαγκαζ καπως βρισκεις τροπο να το παραδωσεις. Μπορει να το κανει αλλος για σενα δινοντας το τηλεφωνο σου στο βανακι. Ο @makisg ποσταρε δρομολογια Θεσσαλονικης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom