H Aθήνα πίνει μπύρες στην Craft στις 9/12 ημέρα Παρασκευή

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εσύ! Χαχαχα
Και να ρχόμουν θα με βλεπες?:p:xmas_lol:
Ασύστολα ψεύδη...δεν αναφέρθηκα πουθενά στην μπυροποσία γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν ήπια και πολύ η μπύρα μου προκαλεί επισκέψεις στο WC...:xmas_lol:
Και ναι αν ερχόσουν ναι...θα σε έβλεπα...εσύ δεν περνάς απαρατήρητη...:xmas_razz:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Δηλαδη οσοι δεν ηρθαμε stair-ηθηκαμε να δουμε τις σαβουρδες των sta(i)rs του φορουμ! Μονο γι' αυτο λυπηθηκα που δεν ηρθα.
Που σαι ρε Τριπάκια να κάνεις θεϊκή ΤΟΥΜΠΑ σαλονικιώτικια??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και να καταγγείλω ότι ο κύριος Yorgos έφυγε χωρίς να με χαιρετήσει... Πφφφ, τι αγένεια!!! :xmas_cheesygrin:
Ποιος ξερει τι θα κανες και σ' αυτον τον ερμο κι ηθελε να σε αποφυγει...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.974
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και καθομουν διπλα στη μικρη σκαλιτσα να φανταστεις....θα γελουσα πολυ καποιοι συγκεκριμενοι να ετρωγαν τουμπα:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_lol:
Όχι, δεν σαβουριαστήκαμε σ' ΑΥΤΗ τη σκαλίτσα ....
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ασύστολα ψεύδη...δεν αναφέρθηκα πουθενά στην μπυροποσία γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν ήπια και πολύ η μπύρα μου προκαλεί επισκέψεις στο WC...:xmas_lol:
Και ναι αν ερχόσουν ναι...θα σε έβλεπα...εσύ δεν περνάς απαρατήρητη...:xmas_razz:
Γλυκιά!!!
Έλα όλο και κάτι θα βρήκες να αντικαταστήσεις την μπίρα..
(ούτε εγώ την μπορώ!)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ο Χρησταρας παντα κοντα στις επικινδυνες αποστολες βλεπω!!!!
Οσο για τη μαυρη γαζελα ..ητο λιγο αγενης εχω να πω....πηγα να παρω ενα τασακι απο το μπαρ ..και το τραβηξε προς το μερος της .Ας ειναι καλα ο ευγενεστατος σερβιτορος που το πηρε και μου το εδωσε ...δεν καταλαβαινει καλα Ελληνικα μου ειπε μετα ..ναι ναι καλα τυχαιο που παντα οι αντρες κοκκαλωνουν τα αμαξια για να περασω οταν στεκομαι στην ασπρη γραμμη ..και ΠΟΤΕ γυναικες?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Είδες....:xmas_redface:

Έλα όλο και κάτι θα βρήκες να αντικαταστήσεις την μπίρα..
(ούτε εγώ δεν την μπορώ!)
Μπα μπύρα ήπια αλλά με μέτρο...μάλλον για αυτό απέφυγα τις τούμπες...:xmas_mrgreen:

@KLEOPATRA δε νομίζω οτι τα αγόρια του forum εξέταζαν το savoir vivre της...:haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Είδες....:xmas_redface:



Μπα μπύρα ήπια αλλά με μέτρο...μάλλον για αυτό απέφυγα τις τούμπες...:xmas_mrgreen:

@KLEOPATRA δε νομίζω οτι τα αγόρια του forum εξέταζαν το savoir vivre της...:haha::haha:
Αλοιμονο !!!!!!:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
Την τουρτα την ειχα φερει για το manelaki , αλλα η Κλεο και η Vario επεσαν με τα μουτρα πανω της και καταβροχθισαν απο 2 κομματια εκαστος!
Την υπολοιπη την τσακισε η Bahari γνωστη για την αγαπη της στα γλυκα καθως και 2-3 μυστηριοι τυποι που καθονταν στο μπαρ

ΕΛΕΙΠΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΑΕΡΑ ΕΤΣΙ!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.659
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom