Hola!

antonist

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Καλησπέρα! Με λένε Αντώνη, είμαι από την Κρήτη, και τα τελευταία 4 σχεδόν χρόνια ζω στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ όσους έφτιαξαν αυτό το θησαυρό γνώσης, αλλά και όσους τον εμπλουτίζουν με τις εμπειρίες τους. Με έχετε βοηθήσει αφάνταστα τους τελευταίους μήνες, να σχεδιάσω και αισίως την επόμενη εβδομάδα να πραγματοποιήσω, ένα όνειρο ζωής για μένα, ένα ταξίδι στην Κούβα.

Δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου, δεν είχα την ευκαιρία να γραφτώ νωρίτερα.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν, και ελπίζω να ανταποδώσω και εγώ σε όσα μου προσφέρατε, μεταφέροντας τις εμπειρίες μου όταν με το καλό επιστρέψω!

Να είστε όλοι καλά!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.002
Likes
2.095
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και καλο ταξιδι.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Hola Antonist, buienvenido!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
καλως ηρθες !!! να περασεις πολυ ωραια στη Κουβα!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.759
Likes
15.280
Καλώς όρισες και να περάσεις τέλεια στην Κούβα.(αν και μάλλον όλοι περνάνε τέλεια στην Κούβα:)).
 

Skydream

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Καλησπέρα! Με λένε Αντώνη, είμαι από την Κρήτη, και τα τελευταία 4 σχεδόν χρόνια ζω στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ όσους έφτιαξαν αυτό το θησαυρό γνώσης, αλλά και όσους τον εμπλουτίζουν με τις εμπειρίες τους. Με έχετε βοηθήσει αφάνταστα τους τελευταίους μήνες, να σχεδιάσω και αισίως την επόμενη εβδομάδα να πραγματοποιήσω, ένα όνειρο ζωής για μένα, ένα ταξίδι στην Κούβα.

Δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου, δεν είχα την ευκαιρία να γραφτώ νωρίτερα.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν, και ελπίζω να ανταποδώσω και εγώ σε όσα μου προσφέρατε, μεταφέροντας τις εμπειρίες μου όταν με το καλό επιστρέψω!

Να είστε όλοι καλά!
Αντώνη καλό ταξίδι!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom