Hotel barcelona.

GiwtaMerlia

Member
Μηνύματα
87
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Άμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερική
Εμείς πάντως Σεπτέμβριο μείναμε στο Hotel Jazz, πολύ καθαρό και πολύ κεντρικά.. Πάντως το Jazz το συνιστώ ανεπιφύλακτα..
Καλησπέρα, είχε κάποιο δωμάτιο με θέα; Εμένα ως επιλογές μου βγάζει μόνο δίκλινο κι ένα ντελούξ οικογενειακό.
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα, είχε κάποιο δωμάτιο με θέα; Εμένα ως επιλογές μου βγάζει μόνο δίκλινο κι ένα ντελούξ οικογενειακό.
Έχω την εντύπωση πως όλα τα δωμάτια βλέπουν στην Λεωφόρο που οδηγεί στην Plaza Cataluna αλλά μπαλκόνι δεν είχε το δωμάτιο μας..
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα σας..εχω κλεισει για δεκεμβριο 23-28 ταξιδι στην βαρκελωνη και θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η θεση του συγκεγκριμενου ξενοδοχειου..Hotel Ibis Styles
αν ειναι κοντα στα αξιοθεατα και αν το βραδυ μπορουμε ανετα να παμε για ποτο και οτιδηποτε αλλο και να γυρισουμε με τα ποδια..!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Κοντά-κοντά στο κέντρο δεν το λες, αλλά δεν το λες και μακριά. Είναι πολύ κοντά στην Pedrera
(ένα σημαντικό αξιοθέατο της πόλης) . Εκεί γύρω έχει να πιείτε το ποτό σας και να επιστρέψετε
με τα πόδια.
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Κοντά-κοντά στο κέντρο δεν το λες, αλλά δεν το λες και μακριά. Είναι πολύ κοντά στην Pedrera
(ένα σημαντικό αξιοθέατο της πόλης) . Εκεί γύρω έχει να πιείτε το ποτό σας και να επιστρέψετε
με τα πόδια.
ναι καταλαβα..εχεις καποιο ξενοδοχειο να προτεινεις που ειναι στο κεντρο και τα εχεις ολα στα ποδια σου?περιοχη Plaza de Cataluna ?
 

connosp

Member
Μηνύματα
377
Likes
812
ναι καταλαβα..εχεις καποιο ξενοδοχειο να προτεινεις που ειναι στο κεντρο και τα εχεις ολα στα ποδια σου?περιοχη Plaza de Cataluna ?
Έμεινα ικανοποιημένος στο
Petit Palace Boqueria Garden

τον Αύγουστο μια εβδομάδα είναι στο κέντρο, αλλά έχει πολλά καταλύματα στο κέντρο για όλα τα βαλάντια.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
ναι καταλαβα..εχεις καποιο ξενοδοχειο να προτεινεις που ειναι στο κεντρο και τα εχεις ολα στα ποδια σου?περιοχη Plaza de Cataluna ?
δες λίγο πίσω στην απάντηση 477 και 478. Έχει πάρα πολλά. Ρίξε μια ματιά στη booking , διάλεξε
σύμφωνα με το μπάτζετ σου κι εδώ είμαστε.
 

eleanoula

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
1) ★ Hotel Aneto, Βαρκελώνη, Ισπανία

2)★★ ibis Styles Barcelona City Bogatell, Βαρκελώνη, Ισπανία
3)★★★ Hotel Raval House, Βαρκελώνη, Ισπανία
4)★★★ Hotel Raval House, Βαρκελώνη, Ισπανία
5)★★ Acta BCN 40, Βαρκελώνη, Ισπανία
6)Magatzem 128, Βαρκελώνη, Ισπανία
Ειμαι αναμεσα σε ενα απο αυτα καθως θα ηθελα ενα αρκετα οικονομικο για τη βραδια. Ιδανικα θα ηθελα δωματιο με θεα καποια στολισμενη πλατεια αλλα οτι πληρωνεις παιρνεις :D εχει επισκεφθει κανεις καποιο απο αυτα;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
1)Στο κέντρο, αλλά μην περιμένεις θέα.
2)Πιο μακρια από το κέντρο, αλλά έχει κοντά στάση μετρό.
3) Σχεδόν ίδια περίπτωση με το 1.
4) 3 και 4 είναι το ίδιο ξενοδοχείο.
5)Μια από τα ίδια με το 1,. κυκλοφορούν το βράδυ κορίτσια παροχής υπηρεσιών και μπόλικο χορταράκι με τα σχετικά.
6) Ξέφυγες από το κέντρο, αλλά έχει κοντά μετρό.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
δες λίγο πίσω στην απάντηση 477 και 478. Έχει πάρα πολλά. Ρίξε μια ματιά στη booking , διάλεξε
σύμφωνα με το μπάτζετ σου κι εδώ είμαστε.
Αν θες, μία απάντηση στα γρήγορα και για έναν φίλο που ψάχνει για city break, αξίζει τον κόπο να μείνει κανείς στο NH Barcelona Eixample (που δεν το λες και δίπλα σε μετρό), έναντι π.χ. του Hotel Barcelona Universal ή του φθηνότερου Paral·lel δίπλα του; (Δέλεαρ προσφορά στη τιμή με πρωινό στο πρώτο).
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
εγώ θα προτιμούσα το universal, αλλά και το parallel δεν έχει άσχημες κριτικές συνολικά. Το ΝΗ δεν το
λες και μακριά από πλ. Καταλονίας. Είναι καθαρά θέμα τιμής και των χρημάτων που θέλει να διαθέσει
ο φίλος σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom