Ιράν I LOVE IRAN

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εγω λεω να πας!! εκτος και αν συναντησεις τοσο μεγαλη γραφειοκρατια για την εκδοση της.
αλλα και παλι δεν το αξιζει η persepolis???:clap::clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.477
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μη χρησιμοποιήσεις τη σελίδα, είναι πολύ χρονοβόρο. Ως Έλλην πολίτης έχεις δικαίωμα 15 ημέρες βίζα με την άφιξή σου στη χώρα. Αν θες επέκταση, υποτίθεται πως δε γίνεται...αλλά γίνεται, ειδικά στο Σιράζ, αλλά πρέπει να πας ΑΥΣΤΗΡΩΣ τη 12 ή 13η μέρα της βίζας σου, είναι ευγενέστατοι. Η ΠΕρσέπολη ήταν ολίγον απογοητευτική για μένα, ίσως επειδή ήταν ο βασικός λόγος για τον οποίο πήγαινα, και βρήκα τουλάχιστον άλλους 10 που άξιζαν πολύ παραπάνω. Να περάσεις τέλεια.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μη χρησιμοποιήσεις τη σελίδα, είναι πολύ χρονοβόρο. Ως Έλλην πολίτης έχεις δικαίωμα 15 ημέρες βίζα με την άφιξή σου στη χώρα. Αν θες επέκταση, υποτίθεται πως δε γίνεται...αλλά γίνεται, ειδικά στο Σιράζ, αλλά πρέπει να πας ΑΥΣΤΗΡΩΣ τη 12 ή 13η μέρα της βίζας σου, είναι ευγενέστατοι. Η ΠΕρσέπολη ήταν ολίγον απογοητευτική για μένα, ίσως επειδή ήταν ο βασικός λόγος για τον οποίο πήγαινα, και βρήκα τουλάχιστον άλλους 10 που άξιζαν πολύ παραπάνω. Να περάσεις τέλεια.
μην μου λες τετοια Γιωργο!!!!:(:( τελος παντων!!
Ειδωμεν!!!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Μη χρησιμοποιήσεις τη σελίδα, είναι πολύ χρονοβόρο. Ως Έλλην πολίτης έχεις δικαίωμα 15 ημέρες βίζα με την άφιξή σου στη χώρα. Αν θες επέκταση, υποτίθεται πως δε γίνεται...αλλά γίνεται, ειδικά στο Σιράζ, αλλά πρέπει να πας ΑΥΣΤΗΡΩΣ τη 12 ή 13η μέρα της βίζας σου, είναι ευγενέστατοι. Η ΠΕρσέπολη ήταν ολίγον απογοητευτική για μένα, ίσως επειδή ήταν ο βασικός λόγος για τον οποίο πήγαινα, και βρήκα τουλάχιστον άλλους 10 που άξιζαν πολύ παραπάνω. Να περάσεις τέλεια.
Πρώτα απολα σε ευχαριστώ ,δεν θα χρειαστω επέκταση οπότε καλύπτομαι και με την βίζα για 15 μέρες .Η διαδικασία για βίζα απο το αερδρόμιο είναι χρονοβόρα ?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.477
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όχι, είναι πολύ σύντομη η διαδικασία, νομίζω την περιγράφω κάπου σε κάποιο ποστ, κάνε μια αναζήτηση. Ίσως χρειαστείς ένα τηλέφωνο, μια διεύθυνση κι ένα όνομα ενός Ιρανού...όποιου να'ναι ακόμη και φανταστικού προσώπου! Σε 10 λεπτά θα έχεις τελειώσει.

Ευαγγελία, είμαι φανατικός των αρχαίων και ίσως είχα πολλές προσδοκίες από την Περσέπολη. Όλα τα υπόλοι πα όμως (και κυρίως ο κόσμος) ήταν τόσο υπεράνω προσδοκιών που η χώρα φιγουράρει πολύ ψηλά στη λίστα μου.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Xαιρομαι που το λες αυτο, γιατι πολλοι εχουν αντιθετη εικονα για το Ιραν!!!
Εικονα μονο απο τα ΜΜΕ!!!:(:(
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.715
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom