Ιράν I LOVE IRAN

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
ναι ναι την εχω διαβασει την ιστορια του panta!!!!ελπιζω μονο να μην στραβωσει κατι τελευταια στιγμη με τις ημερομηνιες της αδειας,γιατι δεν εχω αλλες μερες μεσα στον χρονο για να πραγματοποιησω το ταξιδι!!οι φιλοι μου παντως απο τωρα μου παραγγελνουν χαλια!!!:haha::haha:
σε κοραλλο-μπορντο-ροδο-κόκκινο να υποθέσω, ε?:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
χαχαχαχαχα μεγαλη ποικιλια απο Κασαν,Μασαντ,Ταμπριζ και φυσικα τα ΥΠΕΡΟΧΑ Nain habibian και τα μεταξωτα Ισφαχαν με τις παραστασεις ΟΛΑ υπογεγραμμενα φιλες και φιλοι μου!!! για σας κατεβαινω στην Περσια και τα διαλεγω ενα ενα :bleh::bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
δυστυχως μονο τον Αυγουστο εχω χρονο,τις ημερες της καλοκαιρινης αδειας.Λετε να παθω καμια θερμοπληξια μεσα στην ζεστη,αφου θα φοραω και την μαντηλα και ολα τα υπολοιπα αξεσουαρ???:haha::haha:.
Αν τον Αύγουστο έχεις ελεύθερο καιρό, θα πας τον Αύγουστο. Τέλος. Φυσικά και θα έχει ζέστη. Κελεμπία απ' εξω, μόνο εσώρουχα από μέσα:haha: και ίσα ίσα η μαντίλα θα σε προστατέψει και από τον ήλιο. Φρόντισε στους αρχαιολογικούς χώρους να πας αξημέρωτα σχεδόν και πιστεύω οτι θα τα βγάλεις πέρα, κομμάτι σκασμένη βέβαια. Αλλά πιο έγκυρες πληροφορίες ξέρει η Stellana.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.474
Likes
7.944
Αν τον Αύγουστο έχεις ελεύθερο καιρό, θα πας τον Αύγουστο. Τέλος. Φυσικά και θα έχει ζέστη. Κελεμπία απ' εξω, μόνο εσώρουχα από μέσα:haha: και ίσα ίσα η μαντίλα θα σε προστατέψει και από τον ήλιο. Φρόντισε στους αρχαιολογικούς χώρους να πας αξημέρωτα σχεδόν και πιστεύω οτι θα τα βγάλεις πέρα, κομμάτι σκασμένη βέβαια. Αλλά πιο έγκυρες πληροφορίες ξέρει η Stellana.
Ελπίζω μόνο να μη λιποθυμήσει και χρειαστεί να τη γδύσουνε.....:haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
χαχαχαχαχα μεγαλη ποικιλια απο Κασαν,Μασαντ,Ταμπριζ και φυσικα τα ΥΠΕΡΟΧΑ Nain habibian και τα μεταξωτα Ισφαχαν με τις παραστασεις ΟΛΑ υπογεγραμμενα φιλες και φιλοι μου!!! για σας κατεβαινω στην Περσια και τα διαλεγω ενα ενα :bleh::bleh:
Ωχ! Μοιραράκη μας βγήκε καλέ! :shock:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
οχι βρε παιδια εμενα η κελεμπια ειναι καθημερινο μου ενδυμα!ενταξει αντεχω εχω κανει καλοκαιρι με 45 βαθμους και επεζησα!!! το θεμα ειναι οι αλλοι θα με ακολουθησουν η θα πεσεουν σαν κοτοπουλα??:haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ωχ! Μοιραράκη μας βγήκε καλέ! :shock:
ειναι η αδυναμια μου!! και η δεσποινα και τα περσικα χαλια!!!!!! και ας λεγεται οτι τα φτιαχνουν μικρα παιδια και δεν πρεπει να τα αγοραζουμε
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σκέφτομαι ένα ταξιδάκι για Ιραν απο Ντουμπάι για 2-3 μέρες ,πιο συγκεκριμένα θέλω να πάω Shiraz.Ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα με το θέμα βίζα ?Διάβασα στην ιστορία του Yorgou ότι την παίρνεις απο αεροδρόμιο (το ίδιο μου λένε και οι πληροφορίες απο διάφορα αλλα sites)μήπως έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ? Shiraz πάω για συγκεκριμένους λόγους (Saadi,Hafez,Pasargadae,Persepolis).
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σκέφτομαι ένα ταξιδάκι για Ιραν απο Ντουμπάι για 2-3 μέρες ,πιο συγκεκριμένα θέλω να πάω Shiraz.Ξέρει κανείς τι γίνεται τώρα με το θέμα βίζα ?Διάβασα στην ιστορία του Yorgou ότι την παίρνεις απο αεροδρόμιο (το ίδιο μου λένε και οι πληροφορίες απο διάφορα αλλα sites)μήπως έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ? Shiraz πάω για συγκεκριμένους λόγους (Saadi,Hafez,Pasargadae,Persepolis).
Αμ γιαυτους τους λογους δεν πανε οι περισσοτεροι???? δεςς στο παρακατω λινκ.νομιζω βρισκεις λυση στο θεμα σου!!
Iran Internet Visa Application
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Αμ γιαυτους τους λογους δεν πανε οι περισσοτεροι???? δεςς στο παρακατω λινκ.νομιζω βρισκεις λυση στο θεμα σου!!
Iran Internet Visa Application
Συγνώμη δεν κατάλαβα !!!πρέπει να συμπληρώσω online μετά περιμένω τον κωδικό και με αυτον παίρνω την βίζα απο το αεροδρόμιο (ή την πρεσβεία ) ?
Γιατι τέτοιες ευκολίες οι Ιρανοί ?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
χιχιχι δεν λες παλι καλα που υπαρχει και ιστοσελιδα???:shock::shock::shock:
αν καταφερεις κατι ειδοποιησε με!! αμεσα!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
χιχιχι δεν λες παλι καλα που υπαρχει και ιστοσελιδα???:shock::shock::shock:
αν καταφερεις κατι ειδοποιησε με!! αμεσα!
Δεν ξέρω θα τηλεφωνήσω μέσα στην εβδομάδα στην πρεσβεία και αναλόγως θα πράξω .Ούτος η άλλως το ταξίδι μου βασικά γίνεται για Νεπάλ (απλώς έλεγα μήπως και ...) πάντως χίλια ευχαριστώ Ευαγγελία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom