Interrail Ισπανία

getheo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα και απο μένα.Θα ηθελα να ρωτησω εαν το interail ισχυει και για το γρηγορο τρενο Μαδριτης-Βαρκελωνης και επισης αν γνωριζει καποιος που μπορω να βρω ωρες και περισσοτερες πληροφοριες.Σας ευχαριστω
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Γεια καθε τρενο ισχυει το εισιτηριο interrail,απλα δεν ξερω αν υπαρχει καποιο υποχρεωτικο reservation που πρεπει να κανεις στο τρενο αυτο επειδη ειπες οτι ειναι το γρηγορο .. κατσε να δω και θα σου πω .
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

getheo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!Το ταξιδι Μαδριτη-Βαρκελωνη θα πρέπει να γίνει στις 4 Αυγούστου το πρωί και ψάχνοντας στο Renfe είδα οτι για εκείνη τη μέρα υπάρχουν μονο 2 τρένα τα οποία κανουν πολλές ωρες.Γνωρίζετε μηπως αν αυτο το site υποστηρίζει και τισ γρηγορες γραμμές?Ευχαριστω και πάλι
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
τα φραγκα που θα δωσεις φιλος για τρενα νοικιαζεις αυτοκινητο.το εχω κανει 2 φορες ισπανια φιλε και συμφερει πολυ.τα τρενα τους ειναι πανακριβα.ασε που και με αυτοκινητο βλεπεις και κανεις περισσοτερα....τσεκαρε εδω
Cheap Car hire in Spain: Rent a vehicle with Rentspain
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
τα φραγκα που θα δωσεις φιλος για τρενα νοικιαζεις αυτοκινητο.το εχω κανει 2 φορες ισπανια φιλε και συμφερει πολυ.τα τρενα τους ειναι πανακριβα.ασε που και με αυτοκινητο βλεπεις και κανεις περισσοτερα....τσεκαρε εδω
Cheap Car hire in Spain: Rent a vehicle with Rentspain
Ε ναι αν ειναι 3-4 ατομα προφανως και συμφερει να παρουνε αυτοκινητο απο το να ταξιδευουνε με τρενο ..
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Το interrail όταν έκανα γύρο ιβηρικής δε με είχε βολέψει και εμένα είναι αλήθεια. Και αυτοκίνητο να μην έχεις λεωφορεία σε συνδυασμό με κάποιες πτήσεις εσωτερικού βολεύει περισσότερο νομίζω.
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μόλις έκανα αναζήτηση το δρομολόγιο Γρανάδα- Μαδρίτη στις 14 Ιουλίου. Μου βγάζει ως επιλογές promo, promo+ και flexible. Γνωρίζει κανείς τί είναι οι δύο πρώτες, οι οποίες είναι αισθητά πιο φτηνές? Περιλαμβάνουν seat reservation?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Οι εσωτερικές πτήσεις είναι τόσο αστείες και συνήθως η μετάβαση από το αεροδρόμιο στην πόλη τόσο φτηνή που μάλλον δεν έχει και πολύ νόημα το τραίνο.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
τα φραγκα που θα δωσεις φιλος για τρενα νοικιαζεις αυτοκινητο.το εχω κανει 2 φορες ισπανια φιλε και συμφερει πολυ.τα τρενα τους ειναι πανακριβα.ασε που και με αυτοκινητο βλεπεις και κανεις περισσοτερα....τσεκαρε εδω
Cheap Car hire in Spain: Rent a vehicle with Rentspain
Καλη σου μέρα!
Εμείς θα κανουμε ενα ταξιδάκι τον Ιουλιο Βορεια Ισπανία... ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με τα διόδια.
Είναι ευκολο να τα αποφύγεις;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Καλη σου μέρα!
Εμείς θα κανουμε ενα ταξιδάκι τον Ιουλιο Βορεια Ισπανία... ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται με τα διόδια.
Είναι ευκολο να τα αποφύγεις;
Γράψε μου το δρομολόγιο σου να σου πω που υπάρχουν διόδια.
Σε γενικές γραμμές η Β.Ισπανία δεν έχει διόδια η έχει λίγα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom