Γενικά Jat Airways

feugatos

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Brescia Verona
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο όνειρο........
'Εχω ταξιδέψει πολλές φορές με τη jat και δέν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα!
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Καμια προσφατη εμπειρια απο τη Jat?Οι τιμες για Ευρωπη για το καλοκαιρι ειναι πολυ δελεαστικες και τις πιο πολλες φορες με πολυ καλες ανταποκρισεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καμια προσφατη εμπειρια απο τη Jat?Οι τιμες για Ευρωπη για το καλοκαιρι ειναι πολυ δελεαστικες και τις πιο πολλες φορες με πολυ καλες ανταποκρισεις.
Air Serbia πλέον μιας που και αυτή είναι άλλη μία εταιρεία που σώζει η Etihad καθώς αγόρασε το 49%.

Κοιτούσα και γω για Λονδίνο και από διάφορα site μου έβγαζε εισιτήριο. Όταν κοιτάω από το site της εταιρείας δεν μου δίνει αυτή τη δυνατότητα!! Τι στο καλό;
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Θα έχει ενδιαφέρον μια μέρα να βάλουμε ψηφοφορία για το πόσο κοστολογεί ο καθένας την ζωή του.

Στο θέμα μας... Η jat έγινε air serbia και θα εκσυγχρονίσει τον στόλο της.
Λογικά μέχρι το καλοκαίρι θα έχουν φύγει όλα τα χαρχαλα.
ΜΑΚΡΙΑ από τις κακοσυντηρημενες παλιατζουρες 737 και ATR.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Air Serbia πλέον μιας που και αυτή είναι άλλη μία εταιρεία που σώζει η Etihad καθώς αγόρασε το 49%.

Κοιτούσα και γω για Λονδίνο και από διάφορα site μου έβγαζε εισιτήριο. Όταν κοιτάω από το site της εταιρείας δεν μου δίνει αυτή τη δυνατότητα!! Τι στο καλό;
Στα αλλα sites Αθηνα-Βερολινο κι επιστροφη Πραγα-Αθηνα 155 ευρω,στο site της εταιρειας 310,διπλασια τιμη.Για τον Αυγουστο οι πτησεις,δεν ξερω αλλα η πρωτη τιμη ειναι πολυ καλη...
 
Last edited by a moderator:

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
ΜΑΚΡΙΑ από τις κακοσυντηρημενες παλιατζουρες 737 και ATR.
Για πες μας φίλε μου έχεις inside πληροφορίες για την συντήριση των αεροσκαφών της Jat? δούλευες ή δουλεύεις σε βάση συντήρισης που συντηρεί τα 737 και τα ATR της? γνωρίσεις από την ΥΠΑ ότι γίνονται συχνότατοι έκτακτοι έλεγχοι όταν αεροπλάνα της Jat έρχονται στην Ελλάδα? Υπάρχουν αεροσκάφη της συγκεκριμένης εταιρίας που είναι ban από την Ευρωπαϊκή Ένωση? Αν ναι με ενδιαφέρον περιμένω να διαβάσω τις πηγές και τις πληροφορίες σου... αν όχι σταμάτα να γράφεις σαχλαμάρες...
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Συνηθίζω να γράφω σαχλαμαρίτσες για να αυξήσω τα ποστ μου (δίνει βραβεία η σελίδα).
Απο κοντά μπορούμε να συζητήσουμε ότι θες (bonus θέμα νηογνώμονας), εδώ, όχι.

Καλά ταξίδια σε όλους !
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Η παραπάνω έκπτωση ισχύει για περιορισμένο αριθμό αεροπορικών εισιτήριων μετ’επιστροφής που θα αγοραστούν αποκλειστικά και μόνο online από το travelplan.gr και αφορά πτήσεις που θα πραγματοποιηθούν από την 7η Νοεμβρίου 2013 έως τις 10 Ιανουαρίου 2014. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο ένας κωδικός ανά κράτηση και δε μπορεί να συνδυαστεί με άλλη προωθητική ενέργεια του travelplan.gr
 

andreaslll

Member
Μηνύματα
42
Likes
5
Δε νομίζω, οι δοκιμαστικές κρατήσεις είναι για μετέπειτα ημερομηνίες και δεν έχει περαστεί ο εκπτωτικός κωδικός.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.441
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom