Kαλοκαιρινος προορισμος για παρεα νεων?

sirley_22

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Ταξίδι-Όνειρο
Νεβαδα, Νησια Σολομωντα
Γεια σας, ειμαστε μια παρεα κοριτσιων, 22 ετων και σκεφτομαστε να παμε ευρωπη το καλοκαιρι γ 5ημερο.
Εχουμε παει σε πολλες πρωτευουσες και γ αυτο ψαχνουμε κατι οχι τοσο τυπικο. Θελουμε οπωσδηποτε θαλασσα και νεολαια...σα νησι καπως ή παραθαλασσια πολη...
Ειχαμε σκεφτει τη Βαλεντσια απλως εχει ακριβα αεροπορικα για 5 μερες νομιζω δεν αξιζει τοσο γιατι θα παμε κ σε ενα νησι εδω μετα.
Κυανη ακτη, Μπορντω θα προτεινατε για παρεα νεων? Ή καμια ισπανικη παραθαλασσια σας ερχεται στο νου με αναλογες ηλικιες με μας...ευχαριστουμε πολυ!!!!!
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Γεια σας, ειμαστε μια παρεα κοριτσιων, 22 ετων και σκεφτομαστε να παμε ευρωπη το καλοκαιρι γ 5ημερο.
Εχουμε παει σε πολλες πρωτευουσες και γ αυτο ψαχνουμε κατι οχι τοσο τυπικο. Θελουμε οπωσδηποτε θαλασσα και νεολαια...σα νησι καπως ή παραθαλασσια πολη...
Ειχαμε σκεφτει τη Βαλεντσια απλως εχει ακριβα αεροπορικα για 5 μερες νομιζω δεν αξιζει τοσο γιατι θα παμε κ σε ενα νησι εδω μετα.
Κυανη ακτη, Μπορντω θα προτεινατε για παρεα νεων? Ή καμια ισπανικη παραθαλασσια σας ερχεται στο νου με αναλογες ηλικιες με μας...ευχαριστουμε πολυ!!!!!
Βαρκελώνη!!!..τελεια!!! για Νεολαία :)
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Συμφωνω για Βαρκελωνη κ προσθετω Μασσαλια μεσω Χανιων με Ραιαναιρ!
Εαν νοικιασετε εκει αυτοκινητο ανεβαινει το κοστος οποτε σαν προορισμοι εχουν πτηση απο Αθηνα κ πληρουν τις προυποθεσεις περι θαλασσας κ νεολαιας!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εννοειται οτι ολων το μυαλο παει με το πρωτο στη Βαρκελωνη με βαση το προφιλ που μας δινετε.
Σαν επομενες επιλογες οχι παραθαλασσιες βεβαια ,αλλα με πολυ νεανικο mood εγω εχω να προτεινω και τις Βερολινο,Λονδινο και Αμστερνταμ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.454
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κοιτάξτε και βόρεια Ισπανία: Χώρα των Βάσκων: Σαν Σεμπαστιάν και Μπιλμπάο
(από αεροπορικά δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.084
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom