Kαφες με θεα τα αεροπλανα :D

Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Εσεις που τα ξερετε καλα απο το Ελ. Βενιζελ. υπαρχει καμια καφετερια που να σου δινει την δυνατοτητα να πιεις καφε με θεα τα αεροπλανα? ή καποιο σημειο το οποιο να ειναι προσβασιμο οπως τοτε στο Ελληνικο που καθομασταν στα συρματοπλεγματα και τα παρακολουθουσαμε.
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Τα Goodys μεσα στο αεροδρομιο στον πρωτο οροφο, εχουν θεα στους αεροδιαδρομους. Νομιζω οτι εχει και το εστιατοριο διπλα αν δεν κανω λαθος.
Κατι αλλο μου διαφευγει, δεν το χω ψαξει και πολυ να σου πω την αληθεια.
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Oύτε Goodys έχει το αεροδρόμιο ούτε αεροδιαδρόμους...
Χαχαχ.. Ειναι μια μεγαλη αληθεια, συμπαθατε με ειναι και η ωρα περασμενη και ειμαι ψοφιος απο την δουλεια.. Και καλα τα Mc Donalds?? τα εκανα Goodys αλλα ο αεροδιαδρομος απο που προεκυψε; :lol:

Φιλε Traveller μιας και ορθως σχολιασες τα ασχολιαστα, δεν μας δινεις και τα φωτα σου επισης να το ολοκληρωσεις το ποστ;
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Τraveller για βοηθα αν μπορεις κατι θα ξερεις παραπανω, αν γνωριζεις να απαντησεις και στο δευτερο σκελος της ερωτησης μου θα σου ημουν ευγνομων
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.429
τροχόδρομοι και διάδρομος προσγείωσης απογείωσης ....οι αεροδιάδρομοι είναι στον αέρα και φυσικά δεν φαίνονται....τέτοια λάθη δεν συγχωρεί ο τραβελερ...αλλα καταλάβαμε τι θες να πεις , μην ανησυχείς...
 

d4ydr33m3r

Member
Μηνύματα
124
Likes
29
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
τροχόδρομοι και διάδρομος προσγείωσης απογείωσης ....οι αεροδιάδρομοι είναι στον αέρα και φυσικά δεν φαίνονται....τέτοια λάθη δεν συγχωρεί ο τραβελερ...αλλα καταλάβαμε τι θες να πεις , μην ανησυχείς...
Οχι το καταλαβα, στον εαυτο μου μιλουσα, εξ ου και το "απο που προεκυψε;"
Καλως ή κακως συνηθιζουμε να αναφερομαστε στους διαδρομους προσγειωσης ως αεροδιαδρομους απο την δυναμη της συνηθειας, αλλα δεν παυει να ειναι μεγα λαθος και ετυμολογικα και μονο να το δεις.. :lol:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Τα Mac στον πρωτο οροφο ειναι ο,τι πρεπει .. σαπιλα στο στομαχι,κοκα κολα στο χερι και αεροπλανα να πηγαινοερχονται ..
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Καφετέρια ή μπαρ εκτός από τα σιχαμερά Mac δεν υπάρχει... χώρος για να φωτογραφίσεις τα αεροπλάνα υπάρχει... αν θες λεπτομέρειες με π.μ.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Olympus Plaza, κοντά στο ΙΚΕΑ. Έχει και roof garden με τραπεζάκια....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.029
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom