Ταϊλάνδη Koh Samui Ταϋλάνδη

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Δεν κάνουνε πλάκα μ' αυτά τα θέματα ΚΙΚΙ μου. Αν δεν ρωτήσεις για τον καιρό στο Σαμούι γιατί θα ρωτήσεις :bleh::bleh:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
καλο πασχα from Ko samui ...
xenos που εισαι ????
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
kalo pasxa from Ko samui ...
xenos poy eisai ????
Κικι καλο Πασχα απο Ko Kρητη...
Σε ζηλευω...απολαυσε το οσο μπορεις..να περασεις τελειααα!!!:cool::clap:
Την επομενη φορα που θα πας Ταιλανδη απαγορευεται να φυγεις χωρις εμενα...:D:haha::D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ωπα! Καλο Πασχα ΚΙΚΙ! Καλα να περνατε! Και ριξτε και μια βουτια και για μενα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μιάς και βγήκε λοιπόν δεύτερη η ιστορία του xenos κo samui,ευκαιρία για όοοοοοοολους εσάς που ψάχνετε για γαμήλιο ταξίδι,να πατε να κολυμπήσετε στα τυρκουάζ νερά του νησιού,να απολαύσετε μάσες μασάζ και ξάπλες,να γυρίσετε ανανεωμένοι και να ορκιστείτε ζωή εις σάρκα μία!!!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Μιάς και βγήκε λοιπόν δεύτερη η ιστορία του xenos κo samui,ευκαιρία για όοοοοοοολους εσάς που ψάχνετε για γαμήλιο ταξίδι,να πατε να κολυμπήσετε στα τυρκουάζ νερά του νησιού,να απολαύσετε μάσες μασάζ και ξάπλες,να γυρίσετε ανανεωμένοι και να ορκιστείτε ζωή εις σάρκα μία!!!!!!
Αμα μου πληρωσετε και τα εισητηρια θα σας κανω και τον προσωπικο ξεναγο δωρεαν.
Κοιταξτε τι παραδεισος σας περιμενει.:D
 

ckabi

Member
Μηνύματα
59
Likes
30
Λοιπόν έχω ξετρελαθεί! Καιρό σχεδιάζω να παω σε ένα εξωτικό μέρος, αλλά το αποφάσισα. Θα πάω Koh Samui!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Λοιπόν έχω ξετρελαθεί! Καιρό σχεδιάζω να παω σε ένα εξωτικό μέρος, αλλά το αποφάσισα. Θα πάω Koh Samui!
Η εποχη αυτη ειναι η καταλληλοτερη για το συγκεκριμενο μερος.
Παιζουν και προσιτες αεροπορικες προσφορες αυτο το διαστημα. :xmas_biggrin:
 

anchelita

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας, είμαι νεα στο φόρουμ και θέλω τα φωτα σας.Σκεφτομαι να παω Koh Samui τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρη. ( 20/8-15/9 είναι το διάτημα που έχω διαθεσιμο). Ειναι απαγορευτικός ο μήνας αυτός για το συγκεκριμένο μέρος? Εννοώ από άποψη καιρού. Πόσες μέρες προτείνετε? Οι τιμές σε φαγητό, ποτα? Δίνεται η δυνατότητα για snorkelling, diving κτλ κτλ, σωστά?Γενικά ότι πληροφορίες μπορείτε να δώσετε, ευπρόσδεκτες.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Γεια σας, είμαι νεα στο φόρουμ και θέλω τα φωτα σας.Σκεφτομαι να παω Koh Samui τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρη. ( 20/8-15/9 είναι το διάτημα που έχω διαθεσιμο). Ειναι απαγορευτικός ο μήνας αυτός για το συγκεκριμένο μέρος? Εννοώ από άποψη καιρού. Πόσες μέρες προτείνετε? Οι τιμές σε φαγητό, ποτα? Δίνεται η δυνατότητα για snorkelling, diving κτλ κτλ, σωστά?Γενικά ότι πληροφορίες μπορείτε να δώσετε, ευπρόσδεκτες.
Καλώς ήρθες !!!
Η αλήθεια είναι ότι
Άυγουστος- Σεπτέμβριος δεν είναι και η καλύτερη εποχή για το Koh Samoui, πολύ ζέστη και βροχές, αλλά όχι ότι είναι και κάτι αξεπέραστο.
Τώρα για μέρες όσες περισσότερες τόσο καλύτερα :D Θέλω να πω ότι δεν μέρος που δεν θα έχει τι να κάνεις, πέραν του ότι μπορείς να κάνεις και εκδρομές στα γύρω νησιά και tο ίδιο είναι μεγάλο νησί, όρεξη να έχεις!
Οι τιμές στα φαγητά και ποτά είναι από πολύ φθηνά μέχρι πολύ ακριβά. :D
https://www.facebook.com/TropicalEasyTravel
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom