Ryanair Lauda motion

spyros91

Member
Μηνύματα
873
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και κάτι ακόμα...γνωρίζεις εάν ισχύουν ότι υπάρχουν τεράστιες καθυστερήσεις;;
Καλησπερα!! Πεταξα πριν μια εβδομαδα με lauda.. ηταν ακριβως στην ωρα τους!! Δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
873
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Σε ευχαριστώ πάρα Πολύ!!
Παρακαλω!! Απλα σε ενημερωνω οτι η πυλη ηταν στην αλλη ακρη του αεροδρομιου μας οποτε θα περπατεησεις αρκετα (εντος του αεροδρομιου) μεχρι να φτασεις.. οποτε ας εισαι εκει λιγο νωριτερα!
 

ZoiRom

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Παρακαλω!! Απλα σε ενημερωνω οτι η πυλη ηταν στην αλλη ακρη του αεροδρομιου μας οποτε θα περπατεησεις αρκετα (εντος του αεροδρομιου) μεχρι να φτασεις.. οποτε ας εισαι εκει λιγο νωριτερα!
Έχω πετάξει με Ryanair πριν μερικούς μήνες και η αλήθεια είναι ότι είχαμε περπατήσει χιλιόμετρα μέχρι να φτάσουμε εκεί που θέλουμε!! (Χαχαχ!!) Οπότε είμαι αρκετά προετοιμασμένη όσον αφορά αυτό. Να ρωτήσω...Σχετικά με το τσεκ ιν το έδειχνε μέσω κινητού η το είχες εκτυπώσει ;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
873
Likes
796
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Έχω πετάξει με Ryanair πριν μερικούς μήνες και η αλήθεια είναι ότι είχαμε περπατήσει χιλιόμετρα μέχρι να φτάσουμε εκεί που θέλουμε!! (Χαχαχ!!) Οπότε είμαι αρκετά προετοιμασμένη όσον αφορά αυτό. Να ρωτήσω...Σχετικά με το τσεκ ιν το έδειχνε μέσω κινητού η το είχες εκτυπώσει ;
Το ειχα εκτυπωσει!! Αλλα και μεσω της εφαρμογης της ryanair στο κινητο , αν δειξεις το boarding pass εισαι κομπλε!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.404
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom