LIFO συνέντευξη περί ταξιδίων vol.2

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Εκτός από το πόσο-εννοείται- με εντυπωσίασαν οι φωτογραφίες σου,θα πω και κάτι άλλο...Μου άρεσε πολύ που στην συνέντευξη δεν παρουσιάζεις μια ωραιοποιημένη εικόνα των προορισμών. Πρώτον,αναφέρεις και αρνητικά στην ερώτηση για το τι σου έρχεται στο μυαλό για κάθε προορισμό,λέγωντας π.χ. εγκληματικότητα στη Βραζιλία,κανιβαλισμός στην Παπούα-Νέα Γουινέα,ανέχεια στην Μπουργκίνα Φάσο κλπ. Δεύτερον, απαντάς πως δεν θα μετακόμιζες σε κανένα από τα μέρη που έχεις πάει γιατί σου φαντάζει πικρή η ξενιτιά.
Μου φάνηκαν πολύ αληθινές οι απαντήσεις σου χωρίς τάσεις εξιδανίκευσης.Συγχαρητήρια όχι μόνο για τα ταξίδια και τις φωτο αλλά και την εξομολόγηση σου. Να είσαι καλά και να συνεχίσεις να ταξιδεύεις!!!!!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πόσο συγκλονιστικός φωτογράφος είσαι. Μόνο θαυμασμός για τα ταξίδια σου και τις αριστουργηματικές φωτογραφίες που βγάζεις. Ομολογώ πως θα ήθελα να ήσουν πολύ περισσότερο στην παρέα μας!
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τα καλά σας λόγια και την υποστήριξη. Η αγάπη σας μου δίνει το ισχυρότερο κίνητρο. Η παρέα των ταξιδευτών δεν έχει σύνορα
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.150
Likes
5.405
Καταπληκτική συνέντευξη! Συγχαρητήρια στην δημοσιογράφο που κατάλαβε τι ταξιδιωτικό διαμάντι είχε απέναντί της και το έκανε με τις ερωτήσεις της να προβάλλει την λάμψη του! Εύγε! :)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
αλεξανδρε μπραβο νασε παντα καλα να μας ταξιδευεις με τις εικονες σου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.155
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom