Live from... (click and post one photo)

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Πόσο σας χαίρομαι ρε παιδιά που δεν μασάτε καθόλου! Παίρνετε το μπομπιράκι σας και πάτε παντού... Μπράβο!
Μασάμε πού και πού :D Είναι κάτι μέρες "μούρλια" σε καθε ταξιδι, χαχαχ!!! Αλλά, επειδή δεν υπάρχει το ενδεχόμενο προς το παρόν να μην πάμε καθόλου ταξίδια, ή να αφήσουμε τον μικρό πίσω, η επιλογή είναι μια:rolleyes: Με τις δυσκολίες, ναι, αλλά μία.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.008
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μασάμε πού και πού :D Είναι κάτι μέρες "μούρλια" σε καθε ταξιδι, χαχαχ!!! Αλλά, επειδή δεν υπάρχει το ενδεχόμενο προς το παρόν να μην πάμε καθόλου ταξίδια, ή να αφήσουμε τον μικρό πίσω, η επιλογή είναι μια:rolleyes: Με τις δυσκολίες, ναι, αλλά μία.
Αν υπήρχε η επιλογή να τον αφήσετε;
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Αν υπήρχε η επιλογή να τον αφήσετε;
Λέγοντας δεν υπάρχει, εννοώ δεν το θέλουμε εμείς. Θέλουμε γενικά να τον έχουμε μαζί μας. Ακόμη βέβαια τεχνικά δεν υπάρχει επιλογή, αφού θηλάζει, αλλα νομίζω και στο κοντινό μέλλον θα συνεχίζουμε μαζί του. Δε θέλω να είμαι απόλυτος, για αυτό βλέπουμε και κάνουμε.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Τα εύκολα έμειναν πίσω μας, πλέον είμαστε στο Munduk, ακόμα πιο βόρεια στο Μπαλί. Και μόλις γυρίσαμε από μια μέρα πεζοπορίας στο δάσος, με εκπληκτικούς καταρράκτες για επιβράβευση. Εδώ είμαστε μπροστά στον Sekumpul, που κατά τη γνώμη μου, συναγωνίζεται επάξια τον τρομερό Glumyr στην Ισλανδία. Κάναμε και μπάνιο, Ω ναι. ;) Αν και με το σπρέι νερού δε χρειάζεται, στάζεις από δεκάδες μέτρα μακριά. :D

IMG-2bb2122b3c0110464d754dd2f2e4a7cd-V.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom