Live from... (click and post one photo)

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
IMG_6591.jpeg

Υποτίθεται τώρα θα είμασταν στην Λεμεσσό! Αντ αυτού, περιμένουμε τον γερανό να πάρει το αμάξι του Η, το οποίο έμεινε ή από μίζα ή από immobilizer. Το νοικιάρικο Renault που πήρα μάλλον θα μας σώσει! Καλο μεσημέρι σε όλους!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
8.012
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
LIVE και αυτό αλλά όχι από εμένα ! Να ποιοι ήμαστε και τι ήμαστε ..... (δεν θέλω να μπω σε αντιδικία)


.....για πολλοστή φορά το μνημείο για τους νεκρούς της Marfin. Εκείνοι δεν ήταν θύματα, δεν είχαν οικογένειες, δεν έχουν αξία ;
1678288435026.png
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ο καθενας (σχεδον) και η καθεμια εχει οικογενεια, αξια κλπ κλπ. Απλα λιγο αστοχη η χρονική συγκυρία (και ενδεχομένως και κάποια προσπάθεια σύγκρισης( ; ) εκτος κι αν το παρεξηγησα).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.105
LIVE και αυτό αλλά όχι από εμένα ! Να ποιοι ήμαστε και τι ήμαστε ..... (δεν θέλω να μπω σε αντιδικία)


.....για πολλοστή φορά το μνημείο για τους νεκρούς της Marfin. Εκείνοι δεν ήταν θύματα, δεν είχαν οικογένειες, δεν έχουν αξία ; View attachment 424343
Δεν δειχνει ποιοι το εσπασαν και πιστεψε με επειδη περπατησα την Αθηνα, δεν ειχε μονο διαδηλωτες το κεντρο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο καθενας (σχεδον) και η καθεμια εχει οικογενεια, αξια κλπ κλπ. Απλα λιγο αστοχη η χρονική συγκυρία (και ενδεχομένως και κάποια προσπάθεια σύγκρισης( ; ) εκτος κι αν το παρεξηγησα).
Δεν δειχνει ποιοι το εσπασαν και πιστεψε με επειδη περπατησα την Αθηνα, δεν ειχε μονο διαδηλωτες το κεντρο.
Έβαλαν τους συνεργάτες των ΜΑΤ, μπαχαλάκηδες, να καταστρέψουν το μνημείο ώστε να κατηγορήσουν την παλλαϊκή εξέγερση και να μειώσουν την αξία της πορείας και τη δυναμική της νεολαίας και των συμπαραστατών της και το αδρανές πόπολο, που δεν έχει δει διαδήλωση ούτε με το κιάλι, το χάφτει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.105
Έβαλαν τους συνεργάτες των ΜΑΤ, μπαχαλάκηδες, να καταστρέψουν το μνημείο ώστε να κατηγορήσουν την παλλαϊκή εξέγερση και να μειώσουν την αξία της πορείας και τη δυναμική της νεολαίας και των συμπαραστατών της και το αδρανές πόπολο, που δεν έχει δει διαδήλωση ούτε με το κιάλι, το χάφτει.
Προβοκατσια? Αντε καλε, αυτοι ειναι παντελως ανικανοι να βαλουν κι ενα τρενο να τρεξει. Δεν ξερω.

Και μονο που το τουιταρε ο Αδωνης αρκει να αμφιβαλλεις για το τι επαιξε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Προβοκατσια? Αντε καλε, αυτοι ειναι παντελως ανικανοι να βαλουν κι ενα τρενο να τρεξει. Δεν ξερω.

Και μονο που το τουιταρε ο Αδωνης αρκει να αμφιβαλλεις για το τι επαιξε.
Από τον Άδωνη αναπαράγουμε φωτογραφικό υλικό; Τι πάτος, τι ξεφτίλα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.026
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom